TFF 1. LİG 13. HAFTA | İstanbulspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 19 Kasım 2017, 19:00:26

« önceki - sonraki »

evolution55

isa55

evolution55

10 dakika var ve hala bir baskımız yok. yine bir beraberlik olacak herhalde!

evolution55

samsunluhakan

Bu yönetimle olmayacak bu iş
bu maçtan sonra sezon bitmiştir.

elexir

isa55

Kaya

Sezon genelinde olduğu gibi berbat oynadık.

Rakip 10 kişi kaldığında bile tereddüt yaşıyorsak bir şeyler temelinden hasarlı demek ki.

Hakemin iki net penaltıyı çalmaması bahane edilmemeli .Biz maçı koparacak oyunu oynamıyoruz.

55_OrHaN_55

Çağatay Şahan yine maça damgasını vurdu. Bir kere de şaşırtsaydın ne olurdu?

ngonge

heryerdesamsunlu

Engin ipekoğlu hoca değilsin samaras ı oynatmak nedir ya takımı 1 kişi eksik oynattın.göksu dan santrafor olmaz kıçını kaldıramıyor.chibuke yi koy tek santrafor sola al Ahmet burak solakel i 10 kişi kalan rakibin üzerine gidemiyorsan samsun a dönme orada kal.besim durmuş olsaydı bundan daha kötü oynatamazdı herhalde paramızda cepte kalırdı.yönetim istifaaaaaaaaaa

heryerdesamsunlu

Benim gördüklerimi hoca denen o adam görmüyorsa ya kasıt var yada başka birşey var görmemesi mümkün değil herhalde kovulmak için yapıyor

city ultras

Artik sevk vermiyiorsun samsunspor..millet iyce sogdu,taraftar zaten küzmüs.ne yaptiklarida belli degil herkösede 20 kisilik gruplar...siradan bir  takim oldun bir takim oldun yani samsunspor

heryerdesamsunlu

Baktı butakımdan bu yönetimden bieşey olmaz istifada edemiyor.hüseyin kalpar ve erkan hocanın gelmemesine şaşırmıyorum artık...

heryerdesamsunlu

Herşey stadyumun ilk maçının  başka takımların oynamasına ses çıkarmama korkaklığıyla ve acizliğiyle birde alpay özalan ın tayıniyle başladı kabus haladevam ediyor.busenede geçmiş olsun