TFF 1.LİG 12.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Adanaspor

Başlatan Kaya, 08 Kasım 2017, 22:54:52

« önceki - sonraki »

binikalamadım

Samaras oynamadığı gibi boş kaleye topu da yuvarlayamadı... :-X

evolution55

Bu gözler gekası da gördü samarası da!!

Sadece Samsunspor

Samaras sen naptin ya yuz kere denesen disari atamazsin onu. Cok yazik cok. Size bu taraftar sayisi bile fazla

ngonge

Samaras'ın son maçı olmuştur artık. T.direktörümüz için de son dakikada kaçan gol güzel bahane oldu tabii. Deplasmanda kazanabileceğin maçlarda 1 puana yatarsan kendi sahanda 3 puanın ne garantisi var al işte. Birçok oyunucumuzun performansı ve formu çok kötü, ortasaha ve kanatları tamamen yeniden kurgulamak lazım devre arasında.

_Jack Daniels_

Orta saha ve hücum hattında formsuz, lakayıt ve temposu oldukça düşük oyuncular oldukça bu takımdan daha iyisi beklenemez. Alınan yabancılara Ayite hariç yol verilmesi şart devre arasında. Tamam Samaras kaçırdı çok net pozisyonu ama takımın hali de içler acısı futbol falan değil bunun adı. Bir de Oğuz'u beğendim bu zamana kadar nasıl yedek oturmuş gerçekten anlamak güç.

MeL_55

ah osman hoca ah.
seninle oynadigimiz o futbolu, o mücadeleyi, o ruhu özledim.

eprianu

Ben sene başındaki olaylardan sonra tüm umudumu yitirdim. Hiçbir beklenti içinde olmadan izliyorum maçları. Stres yok, sıkıntı yok, tavsiye ederim. Bunların Samsunspor'u Süper Lig'e çıkarmak gibi dertleri yok. Ayrıca sürekli borcu düşürdük demelerine de bakmayın. Gittiklerinde çok daha net anlayacağız yaptıkları yıkımı. Ben çocukluğumdan beri maçlara giderim bir başkanın taraftarı susturmak, asılan afişleri indirmek indirmek için sözde tribün liderleri ile işbirliği yaptığını ilk kez görüyorum. Neden bu kadar korktuklarını tahmin etmek çok zor değil.

Camiamız için hayırlısı olsun ama şu an için hiç de hayır görünmüyor.

tactician

HEM UYUTTU HEM GALİBİYETİ UNUTTU!

Klasikleşen haliyle, savunmada bekleyerek başladığımız ve topu rakibe bıraktığımız bir ilk yarı oynadık.
Kenar oyuncularımızın ileri top taşıma performansları oldukça düşüktü. Kanatlar işlemeyince; koordine hücumlar geliştirmek gerekiyordu. Bu noktada da, Chibuike insiyatif almayıp, Gökay kalite olarak çok yetersiz kalınca kısır bir ilk yarı geçirdik. Ön alanda kazandığımız bir iki topta rakip savunmayı dengesiz yakaladık; ve fakat bu anlarda da girdiğimiz pozisyonları gole çevirecek kabiliyeti gösteremedik.

Orta alandaki top kapma performansımız ve alan daraltma yaklaşımımız da vasatı aşamayınca; Adanaspor takımı da bir iki tehlikeli pozisyon buldu. Bu yarı tempo çok fazla yükselmedi ve sahada oynanan şey, adeta seyircileri uyuttu.

İkinci devre maça daha fazla asıldık ve fakat yine oyuncu kalitemizin yetersiz oluşu nedeniyle beklentilerimizi karşılayacak bir Samsunspor izleyemedik. Samaras top taşıma noktasında insiyatif almaya çalıştı ve bu çabalarında da nispeten başarılı oldu. Sağ kanat için de ikinci yarının başında Ömer Kandemir alternatifini değerlendirdi Engin Hoca. İlk maçı olmasına rağmen Ömer çok kötü gözükmedi. Arzusu ve temposu iyiydi. Daha iyi işler yapabilmesi için biraz daha fazla süre alması gerektiği aşikar.

Takım devre arasına kadar ne kadar puan toplar bilinmez ama alabileceği maksimum puanı alıp devre arasında yapılacak takviyeler ile yine play-off hedefi zikredilebilir; daha fazlası yine hayalcilik olur maalesef.

Yeni stadımızda, ümit ettiğimizin çok uzağında bir takım izliyoruz ve beklentilerimizin çok uzağında bir atmosfer ile karşı karşıyayız. Bu zamana kadar yaptığı tüm tercihler ile yönetimin sınıfta kaldığını görebiliyoruz. Kurdukları kadro, teknik ekip tercihleri, ve maç fiyatlarına dair politikalara kadar bir çok yanlış iş sayabiliriz. Yönetim olarak heyecanlarını da kaybetmişler gibi görünüyor. Büyük bir camiayı TFF 1. ligde tutmaktan öte bir vizyon çizemeyen kişilerin bir an önce kulübün önünü açmalarını umuyorum.

jean

Sadece Samsunspor

Gece 12 oldu hala acip acip samaras in kacirdigi gole bakiyorum. Izlemekten sike falan var saniyorum artik kafayi yicem

Raqua55

Bu sene benim umudum kalmadı.Tek umudum Geçen seneki gibi küme düşme stresi yaşamayalım.Şampiyonluk Hayal Artık.Yönetim değişmeden kan değişikliği olmadan Hiç biryere varamıcaz.

Shane_Falco

2 Hafta daha maç kazanamazsak bildiğin düşme potasına gireceğiz...

brigand

Aslında durumu özetleyen bir maç oldu. Saman alevi gibi zaman zaman oynadık geriye kalan sürede ise maçı idare ettik.
Eğer eski havamız, taraftar baskımız ve 19 Mayıs'ın ambiyansı olsaydı, bu maçı öyle yada böyle kazanırdık. Sayısız örneğini gördük bunun. Bir şekilde takımı ileri iten orada tutan bir gücümüz vardı.
Şimdi ise yönetim ve gruplar elele bunu bitirmiş durumdalar. Geri toparlaması da artık çok zor görünüyor.
Mevcut durumda Bolu'dan, Urfa'dan bir farkımız kalmadı. Sıradanlaştırıldık !

mehmet yılmaz