TFF 1.LİG 10.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Gaziantepspor

Başlatan Kaya, 14 Nisan 2017, 17:33:37

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Kötü bir gün, kötü bir saat, kötü bir konumdaki stat ve kötü bir bilet fiyatlaması... Üç puan dışında her şey boş bu maçta. Kazanacağımızı umuyorum.

tactician

27 Ekim 2017, 15:12:07 #16 Son düzenlenme: 27 Ekim 2017, 15:20:05 tactician
Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 27 Ekim 2017, 07:48:29
Kötü bir gün, kötü bir saat, kötü bir konumdaki stat ve kötü bir bilet fiyatlaması... Üç puan dışında her şey boş bu maçta. Kazanacağımızı umuyorum.

bu senenin en düşük seyirci sayısına oynayacağız gibi duruyor.
Türk futbolunu yönetenler zaten başarısızlar; ama bu gün ve saatteki maça, bizim yönetimin halen 20 tl çekiyor olması, kendilerinin de bu konuda ülke futbolunu yönetenlerden pek farklı olmadığını ispatlıyor.

Maça gelir isek; rakip bir iki tane tecrübeli oyuncuyu da kadrosunda kullanmaya başlayınca (Muhammed İldiz; Süme Elyasa) biraz daha özgüvenli hale gelmiş gibi duruyor. Tabi tamamı 20 yaş civarı çocuklar; oynadıkça da gelişmeye devam ediyorlar. Her ne kadar lige tutunmaları zor gibi gözükse de her geçen hafta daha iyi olacaklardır ve zaman zaman sürpriz sonuçlar alacaklardır. En büyük handikapları hiç şüphesiz başlarında bir hoca olmayışı. Dolayısı ile potansiyeli tam manası ile ortaya çıkartıp bu gençlerden bir takım oluşturma noktasında dümenin başında kimse yok. Zaten maçları takip edenler göreceklerdir; kontrolsüz ve ahenksiz bir mücadeleleri var sadece. Çok koşuyorlar hiç şüphesiz; ama çok fazla yer ve kademe kaybı yapıyorlar.

Böyle takımları bozacak şey yüksek tempo ve gergin ortamdır. Onlar kadar koşup temponun düşmesine müsade etmeden onları hataya zorlayarak oynalıyız. Skor avantajını ele erken geçirirsek zaten sonrası çorap söküğü gibi gelir. İnşallah bir sürpriz yaşamayız.

GurbetciFanatik

27 Ekim 2017, 16:17:23 #17 Son düzenlenme: 27 Ekim 2017, 16:57:35 GurbetciFanatik
Rakip maçi yata yata sogutarak bitirmeye ugrasacaktir tahminim. Her deplasmanda öyle oynuyorlar.
Erken gol atarsak gerisi kolay ama kim nasil atacak bilmiyorum. M.Beşir e bugün şans verilmeli iki forvet oynatilmali bugün.
Bosuna arkada 4 kisi oynamsin 3 kisi bile yeter bu rakibe.
Rakibi kücümsüyorummu evet kücümsüyorum cünkü Lise cocuklarina karsi oynuyoruz.

GurbetciFanatik

Ramazan-Angan-Muhammet yedekler  :( :( :( :(
Neyse maci bi bekliyelim , bana göre yanlis ama hocanin bir bildigi vardir umarim.

korayxyz

Kenan kesin sakat mı arkadaşlar? Sakatlığı ne kadar sürecek bilgisi olan var mı?

_Jack Daniels_

Erken gol bulamazsak büyük sıkıntı. İlk dakikalarda tempo yapmak şart inşallah başarırız.

Shane_Falco

İlk 11
55. FURKAN KÖSE
27. UFUK BUDAK
89. ERKAM REŞMEN
42. ABDÜLKERİM BARDAKCI
4. HASAN HATİPOĞLU
65. ÇAĞRI ORTAKAYA
18. GÖKAY IRAVUL
11. EMMANUEL JOHN CHIBUIKE
19. AHMET CEBE
16. HALİL İBRAHİM PEKŞEN
10. GÖKSU TÜRKDOĞAN
Yedekler
13. MICHAIL SIFAKIS
5. ERCAN YAZICI
6. AHMET BURAK SOLAKEL
93. ÖMER KANDEMİR
15. OĞUZ GÜRBULAK
68. RAMAZAN ÖVÜÇ
20. N'GUESSAN DAVY CLAUDE ANGAN
17. MUHAMMET BEŞİR
7. GEORGIOS SAMARAS
28. SAMED HAKAN KILIÇ
Teknik Sorumlu
ENGİN İPEKOĞLU

evolution55

GurbetciFanatik

evolution55

kale arkasındaki dayılar ne heyecanlı çekirdek çitliyordu öyle

Karabudun

Hasan, çok gereksiz hareketler yapıyor. Yalandan yedi o sarıyı.

evolution55

evolution55

GurbetciFanatik

Galiba bu sezon ilk defa rahat bir mac seyredecegiz.
Devam böyle cocuklar