TFF 1.LİG 10.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Gaziantepspor

Başlatan Kaya, 14 Nisan 2017, 17:33:37

« önceki - sonraki »

celebi

jean

Stoper

15 Nisan 2017, 00:40:55 #3 Son düzenlenme: 15 Nisan 2017, 00:51:11 Stoper
9 haftayı geride bıraktık.İkinci sırada ki rakiple puan farkı altı.

Dokuz haftada genel bi görüntü çıktı.Bu oyuncu topluluğu ilk iki yapamaz. Ancak bir şekilde play off görür. Devre arasına 5-6 puan farkla girebilirsek, başta orta göbeğe olmak üzere 2-3 transfer ile belki ilk iki olabilir.

Hakan Bayraktar - Murat Yıldırım
Hasan Kılıç - Taha Yalçıner
Kenan - Çağrı

Maalesef son 5 sezonun en zayıf orta sahasıyla ilk 2 beklemek,cook zor.

Üst sıraları hedefleyen iki deplasmandan 2 puan kötü değil.En azından üzülmedik.

Bu maça gelirsek; eh, kazanalim artık.

eprianu

Bizim için en tehlikeli maç tipi. Düştüğümüz sene Ankaragücü'ne gelen vurdu giden vurdu. Biz bir puanı zor kurtardık. Kazanırsak üst sıralara göz kırparız. Bir de şunu unutmamak lazım bu haftalar tam puan alma haftaları sene sonuna gelince bir şekilde kazanıyor rakipler. Fırsat tepmemek lazım.

tactician

bu hafta kazanmamız çok önemli.
Gaziantep takımı genç kadrosu ile koşup, mücadele ediyor; bir çok takım için kolay lokma olmadı bu haftaya kadar.
Kolay gol yiyorlar en büyük handikapları bu.

Stoper'in de dediği gibi ilk devre biterken en azından ilk 6 içerisinde olmayı başarabilir isek devre arasında yapacağımız doğru takviyeler ile ancak ilk 2 için konuşabiliriz.

kıbrıslı_mete

Kenan - Çağrı yerine Ramazan - Gökay neden oynamaz aklım almıyor. Hele Kenan hiç ama hiç katkı yapmıyor. Çağrı da hedefi şampiyonluk olacak takımda direkt oynayacak adam değil. Neden denenmiyor bu adamlar. İkisi de kiralık bir de. Bir daha kadroya da katamazsın.

özkan

Kenan sakatlanmış..Altınordu maçını engin hocaya anlatmışlardır inşallah..Aynısı olmaz umarım.Kesinlikle gökay oynamalı orada ramazanla olmaz bu iş göbekte.Ayite 3 hafta yokmuş ilerde angan artık ten renginden dolayı istediği paranın hakkını vermeye başlar yoksa devre arasına kadar hesaplanan 5-6 puan farkla gidelim devreye hesapları yatmaya başlar..Bu maç farkı inancı ortaya koyma haftası.İnşallah bir kaza olmaz.Olmamalı.Olmayacakda.. ;) Hocaya güvencimden yazabiliyorum son cümleyi..

GurbetciFanatik

Yani su macida kazanalim artik.
Rakip takim oyununculari lise 2 ye gidiyorlar.
Yeni stadin 3 puanla tanisma vakti geldi bundan iyi rakip de olamazdi zaten.

Sadece Samsunspor

Rakip antep bile olsa soyle rahat rahat yeneriz diyemiyorum. Ayite olsaydi derdim bi nebze ama o da yok. Suprize magruz kalmayalim da rezil olmayalim

jean

Keske ayite sari kart gorup ceeali duruma dusseydi bu macta yine oynayamayacak kotu oldu

elexir

Zor maç olacak topu ileriye taşıyamıyoruz bir şekilde orta saha ve defansta mücadele var ama topu ileriye taşıyacak adam eksiltecek orta saha ve gol vuruşu iyi gölcümüz yok kanatlarda bitik ilk yarı bitene kadar böyle gideceğiz ağır aksak sonrası Allah kerim  :(

sersa

Arkadaşlar bu aile tribünün esprisi nedir sadece fiyatı mi yüksek yoksa bilet alırken aile olma gibi bi şartı mi var?

Karabudun

Alıntı yapılan: sersa - 25 Ekim 2017, 12:43:46
Arkadaşlar bu aile tribünün esprisi nedir sadece fiyatı mi yüksek yoksa bilet alırken aile olma gibi bi şartı mi var?

Ücret yüksek başka bir numarası yok.

Sadece Samsunspor

Ben esimle gidiyorum aile tribunune oturan insanlarda duzgun kufur pek yok. Baska taraftaki arkadaslar yanlis anlamasin. Bide sirkete bagli calisanlara koltuklar var sampa yesilyurt gibi girisleri var