TFF 1. LİG 8. HAFTA | Çaykur Rizespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 01 Ekim 2017, 15:08:20

« önceki - sonraki »

binikalamadım

4 net gol pozisyonu ancak hiç birinden yararlanamadık  :-\

evolution55

abi bu adamların yersiz gerginliği neden???

oyuna gelmemiz lazım

yirmiuc

Kalecisiz oynuyor gibiyiz. Furkan bugun cok kotu.

GurbetciFanatik

Cebe ve Göksu disari hocaaaaaaa.
Cebe cok gerildi 2 sariyi yiyebilir.
Gökay ve Abs oyuna al ikinci yari en az 1puan garanti olur.
Ama o düşünceee nerdeeeee

elexir

elexir

Hoca oyuna müdahale etmeli adamlar bastırıyor

evolution55

6 tane yabancımız var, 2si 11'de 2si sakat 2'si yedek(ne zaman 11 oynarlar belli değil)  :-\

orucreis

Furkanin kafa yine gidik. Ahmet cebe ve goksunun cikmasi lazim. Adamlar oynuyo biz izliyoruz. Dogru duzgun top dahi yapamadik

_Jack Daniels_

Takımda gözle görülür bir yükselme var en azından umutla izleyebiliyoruz maçları. :-X İkinci devre 60'a kadar gol bulursak ibre bize döner.

binikalamadım

2. yarıya değişiklik yapıp başlamalıyız yoksa puan alamayız

GurbetciFanatik

Engin Ipekoglu sen milli kalecilik yaptin ya su Furkani sokma kaleye yada kalecigi ögret. Korkuluk gibi kalede duruyor
Ikinci yariya degisikle baslamali hemen hocanin. Bu Rize den yenilmeden döneriz bugün akilli hamlelerle.
Gökaya ABS Ramazan var kenarda kullan onlari hocam.
Chibuke Göksü dökülüyür. Cebe cok gergin. Ramazanla Gökay orta sahayi diri tutar.

ngonge

Maç sonunda skor ne olur bilemem ama bence takım fena değil. Şu oyun gelecek için ümit verici. Daha t.direktörümüz göreve yeni başladı, zamanla daha iyi olacağımızı sanıyorum. Deplasmanda mahkum olmayıp bu kadar pozisyona girmek gerçekten iyi.

Maça gelirsek maalesef yediğimiz gol derslik, orada 2 oyuncunun arasından topun çıkışı, sonra Kenan'ın rakibin dönmesini müsade etmesi ve kalecinin kapattığı köşeden yemesi. Ardarda hatalar gole sebep oluyor. En zayıf yerimiz ortasahamız olmaya devam ediyor. Bilhassa Kenan çok hantal kalıyor. Furkan da hiç gününde değil. Ümidimiz rakibin kaleci değişikliği.

cakir55

Takımın elle tutulacak bi yanı yok.Yediğmiz golde Ufuk ne yapıyor Allah aşkına? Vur topu anasını satim taça nolacak ? Bu kadar yeteneksiz bir oyuncu görmedim ben. Keza Furkan'da öyle olmuyor işte zorlamanın anlamı yok. Çağrı bu kadar kötüyken neden Gökay ilk 11 başlamaz onu da anlamış değilim.

Hücum olarak iyiyiz aslında böyle devam esersek golü buluruz.

yirmiuc

Chibuike, Goksu <=> Samaras, Gokay olmali. Haydi be Samaras.

evolution55

göksu çıkar samaras girer

haydi be samaras bu maç güldür bizi