TFF 1.LİG 7.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Baltok Balıkesirspor

Başlatan Kaya, 24 Eylül 2017, 20:59:54

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Yalniz besim hoca maci kazanirsa bunla devam ederler bunlar.

ata55

Geçen hafta A.Gücü deplasman tribünündekinden bile az taraftar olur. Yönetim yine yaptı beceriksizliğini. Bilerekde seçmiş olabilirler.

Levent ÖCAL

Kardeş! Ankaragücü taraftarı gelsin desteklesin bizi bakalım kardeşmiymişiz gerçekten.

ata55

Bu mal yönetim ve gerizekalı alpay yüzünden maçla ilgili hiç bir hevesimiz kalmadı.

tactician

Bugün kazanacağız inşallah.
4-3-3'e yakın bir formasyonu arzu ediyorum. Bizim takıma en çok o gider.
Hazır öndeki larbi tipindeki oyuncumuz da sakat ve ikamesi yokken. 4-2-3-1 gibi bir sistemde ısrar etmenin anlamı yok.
Orta alan kurgusu bir birine çok yakın olacak şekilde ramazan-çağrı-gökay şeklinde kurgulanabilir.
Hucumda Ayite-Chibuike-Halil İbrahim (düzelince Angan) şeklinde oynanabilir.
Fizik seviyesi katkı sağlar duruma geldiğinde Samaras da değerlendilebilir, öndeki üçlünün solunda.

dip not: chibuike de sakaltlığı nedeniyle kesin olarak kadroda olmayacakmış. önde ahmet cebe ve halil ibrahim olacak kanatlarda sanıyorum. bana kalsa orta alanda kenan'ı da keserdim fakat Besim Hoca bu anlamda risk almayıp kenan-ramazan-gökay ile başlayıp, Çağrı'yı yedek oturtacak sanırım.

Shane_Falco

İlk 11
55. FURKAN KÖSE
4. HASAN HATİPOĞLU
42. ABDÜLKERİM BARDAKCI
89. ERKAM REŞMEN
27. UFUK BUDAK
6. AHMET BURAK SOLAKEL
19. AHMET CEBE
65. ÇAĞRI ORTAKAYA
8. KENAN KARIŞIK
10. GÖKSU TÜRKDOĞAN
9. JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
Yedekler
13. MICHAIL SIFAKIS
5. ERCAN YAZICI
93. ÖMER KANDEMİR
15. OĞUZ GÜRBULAK
68. RAMAZAN ÖVÜÇ
16. HALİL İBRAHİM PEKŞEN
18. GÖKAY IRAVUL
7. GEORGIOS SAMARAS
17. MUHAMMET BEŞİR

Sanırım ABS sol açık olarak oynayacak. Orta yapmak konusunda doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum.

samsun 55

Kenarlari kullanacagiz galiba o yuzden kafa toplari icin goksuyuyla baslamis olabilir

oguz_5528

1-0 olsun bizim olsun gibi bir kadro,daha oturaklı oynayacaz.Besim Hoca bu maçı alırsa taraftar minnettar kalacaktır kendisine.Ayrıca maçı izleyeceğimiz bi internet sitesi var mı ?

GurbetciFanatik

Gökay yedek Göksu ilk 11 de.
Besim Hocamin kafasindan ne geciyorsa gercekten cok merak ettim.
Daha konusmak icin erken merken ben anlamam bunun gerekcesi neymis acaba.

Lusage

Ömer ve Gökay'ın, Erkam ve Çağrı'dan neyi eksik?

_samsunspor_

Alpay gitti yine hala aynı gibiyiz,pek fark göremiyorum

elexir

Bu AHMET cebe ne işe yarar nerde oynar hiç anlayamadımgereksiz

GurbetciFanatik

Ayni film rakip oynuyor biz seyrediyoruz.
Kaleyi sutu birakin yanina yaklasamiyoruz.
Ne olcak bizim su halimiz

bayfa55

Takım kötü maalesef. Ruh yok. Bu takımı toplayacak iyi bir hocaya ihtiyacımız var.

elexir

Orta sahada top tutup dağıtacak adamımız yok bizimkiler mücadele var ama üretkenlik yok beceriksiz bu konuda attığımız toplar geri geliyor