77- Bülent Kocabey

Başlatan davidsavage, 03 Eylül 2011, 15:22:39

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

pas atarken ayağının ucuna bakmak yerine atacağı yere baksda çok daha iyi olucak inşallah

masbene

maçın en iyisiydi bence

fındık

Bu adam futbola aç kalmış dünde takımın en iyi oynayanıydı hem ileride hemde geride

feveran

2.goldekı hatası vardı oda yaktı bizi bugun düşer yanıma accam agzımı yumcam gozumu

masbene

Alıntı yapılan: feveran - 03 Ekim 2011, 10:17:36
2.goldekı hatası vardı oda yaktı bizi bugun düşer yanıma accam agzımı yumcam gozumu
bulent in 2. golde nasıl bir hatası vardı anlamadım? o kadar defans oyuncusu göstere göstere kafa atan rakibe izin verirken... ne alaka

feveran

Alıntı yapılan: masbene - 03 Ekim 2011, 10:21:00
bulent in 2. golde nasıl bir hatası vardı anlamadım? o kadar defans oyuncusu göstere göstere kafa atan rakibe izin verirken... ne alaka
izlemedinmi macı kafasının ustunden vurdu manısalı topcu ıyı izle

masbene

Alıntı yapılan: feveran - 03 Ekim 2011, 10:21:48
izlemedinmi macı kafasının ustunden vurdu manısalı topcu ıyı izle
tamam da orada olması gerekn bülent değil ki kardeşim? adam gelmiş geriye yardıma, birinin boşuğunu doldurmaya çalışmış. boy kısa o kadar zıplayabilmiş.

feveran

dengesini bozabılrdı en azından

cembaba

Yok yahu nasıl dengesini bozsun. Bir kere defansın yanlış yani. Ersin'i şimdiden özledim. O topa hayatta kafa vurdurmazdı. Kemal'i ortaya çekecek bu hafta. Başka çaremiz yok.

brigand

Allah aşkına Akaki boş boş topu izliyor, Bahia müdahaleden yoksun bakıyor, Bülent adamını kovalamış gelmiş niye vurduruyor muş. yapmayın ya. savunmanın kurgusu çok kötüydü. Allah'tan Manisa ilerde top tutmadı fazla genelde hızlı gelmeye çalıştı Isaac'den dolayı. İbb maçında oyuncu tercihlerinde değişiklik yapacağına eminim. daha fazla zorlamaz şansını hoca.

HoliganSamSunLu

bence bülent fena değildi  öoyle iyide top oynamadı ama sahada ondan çok daha kötü bir ergün domingez fink ve mustafa sarp vardiki bülentte diyecek lafımız yok artık.

ahmetsefa55

tebrıkler cok ıyıydın.
sanırım kondusyonun yetersızdı.
yoksa senı 60 da oyundan almak demek ıntıhardan baska bıse degıl.

Kaya

Daha önce takımda fiziki açıdan en hazır olmayan adam demiştim..Ama bir farkı gözden kaçırmışım..Adam ne varsa veriyor sahaya birileri gibi arkasını dönmüyor top bana gelmesin diye..Umarım kendine iyi bakar da soldan soldan yardırır...

oguz_5528

Bu adam kesin oynamalı,alıp gidiyor hızlı topçu ayrıca..topu ileriye ekigho ve bülent çıkardı son maçta,Alvaro sol tarafta oynamasın bir daha

samsunluhakan

bülentin faydasını zaman gösterecek ben faydalı olacagını düşünüyorum