4- Saffet Gurur Yazar

Başlatan Mert, 15 Ağustos 2011, 15:48:08

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Lütfen yetiş ikinci yarıya, geç Kemal'in yanına, kurtar bizi şu lanet Akaki'den..

mehmet yılmaz

AlıntıSüper Lig'in ilk devre maçlarının tamamlanmasıyla birlikte 6 gün izin yapan futbolcularımız, dün akşam Samsun'da toplandı. Bugün Gençlerbirliği hazırlıklarına başlayan futbolcularımız Teknik Direktörümüz Vladimir Petkovic nezaretinde ilk antrenmanını yaptı.

Gruplar halinde düz koşu yapan oyuncularımız, daha sonra fitness salonunda çalıştı. Sakatlığı nedeniyle ilk yarıda forma giyemeyen oyuncularımızdan Gurur da Samsun'a gelerek salon çalışmalarına katıldı. Gaziantepspor'dan  transfer edilen ve sözleşme imzalaması beklenen Murat Ceylan'da takımımızla birlikte ilk antrenmanına çıktı. Samsunspor'umuz saat 15.00'de ikinci antrenmanını yaparak Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına devam edecek.

Bir an önce hazır hale gelmesi dileğiyle; adeta yeni transfer gibi olacak bizim için.

kaptan 55

ben bu çocuktan çok ümitliyim..

samuray

hadi bakalım inşallah en kısa zamanda döner takıma diyelim

anlztrk

İkinci devre ilk 11 oyuncusu olacağına inanıyorum.

mehmet yılmaz

Normal şartlar altında bir ay içinde hazır hale gelmesi bekleniyormuş.
Akaki'den iyi olacağına kesinlikle inanıyorum.

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Aralık 2011, 23:24:20
Normal şartlar altında bir ay içinde hazır hale gelmesi bekleniyormuş.
Akaki'den iyi olacağına kesinlikle inanıyorum.

En iyi transferimiz sayılır, inşallah kısa zamanda adapte olur.

KotuCocuk55

Hep kemal ve gururu yan yana yakistiriyorum! fizikleri ve duruslariyla 4-4-2 nin ortasindaki iki kale gibi türk futbolunun göze carpan bir ikilisi olacak diye umut ediyorum ama gurur un yasadigi sakatlik bir sporcunun yasayabilecegi en kötü sakatliklardan birisi.Kosulara baslasa,antremanlara katilsada bir defans oyuncusunun olmasi gereken saldirgan,hirsli yapiya kavusmasi üzerindeki ürkekligi atmasi zaman alicaktir.Eger bu oyuncuyu kazanmak istiyorsak sabirla beklemeli ve destek vermeliyiz.Bu sürecte en önemli faktörlerden biride kendine güveninin geri gelmesi psikolojik olarak!

Bu sakatlik sonucu aktif spor hayatimi bitirmek zorunda kaldim,o yüzden gurur un sahalara dönmesini firtina gibi esmesini cok arzuluyorum..

Ahmeti

Gurur'a karşı hepimizin bir sempatisi var umarım en kısa zamanda ilk 11'deki yerini alır.

masbene

ben de cok merak ediyorum kendisni.

hakan55

allahını seversen gel de al şu khubitiadan formayı

samsunmania

Karşıyaka'dan biliyorum kendisini. ofansa da iyi çıkıp goller atabilen, kutukutupensebiadan 10 gömlek üstün bir stoper.

emre

Biri çıkıp açıklama yapsa ne oldu bu adama?

GökhanÇağlar

gel de şu Akaki kazmasından kurtar bizi.

fanatik samsunsporlu

hiç açıklamada olmadı ne zaman döneceği konusunda