4- Saffet Gurur Yazar

Başlatan Mert, 15 Ağustos 2011, 15:48:08

« önceki - sonraki »

özkan

Sözleşme dondurma diye bir şey var,bebe örneğindeki gibi.Sonuçta sırt çevirilmiş bir şey yok ki.3 ay bizebir verimliliği olmayacak bu adamın  ;)

Dediğinizde doğru gerçi,haklılığı var.Ama buda benim fikrim.Şöylede düşünülebilir aslında,transferin bu kadar aksamasında gururunda suçu olabilir.

Akyol

Adam kalkmış gelmiş bizim formamız altında sakatlanmış isterse 10 ay sürsün ortada bırakamayız. Derhal sözleşme yapılmalı...

Lusage

Gurur rahmetlik oldu. 8 ay yok...

sersa

Lusage

Alıntı yapılan: sersa - 22 Ağustos 2011, 23:02:29
4 ay ddeğil mi?

Ertan Suzgun Gurur ile konuşmuş. Ameliyat olmuş ve 8 ay yokmuş.  :(

sersa

Alıntı yapılan: Lusage - 22 Ağustos 2011, 23:08:46
Ertan Suzgun Gurur ile konuşmuş. Ameliyat olmuş ve 8 ay yokmuş.  :(
tamam teşekkür ederim gazetelerde 4 ay yazmıştı o yüzden sordum  ;)

Kaya

8 ay en kötü ihtimal olarak verilir genelde..Futbolcu üstüne düşer doktorun dediklerini harfiyen uygularsa geçirdiği ameliyata göre 4 ay ve altında bir sürede iyileşir..Çalışkan bir yapıya sahip olduğunu düşündüğüm Gurur ikinci yarı oynar diye düşünüyorum hayırlısıyla...

lucarelli

Bazı sakatlıklar kırıktan beter olabiliyor. İnşallah beklenenden hızlı bir şekilde iyileşir. Bu arada sözleşme dondurulduğunda oyuncunun alacakları ödeniyor. Bir sürü yabancısı olan takımlar, yabancıları sakatlanınca yerine yanisini alabilmek için dondururlardı sakat yabancılarının sözleşmelerini. Sözleşmesi dondurulan adam parasını almaya devam ederdi ama iyileşse bile oynayamazdı. O yüzden Gurur'un sözleşmesinin dondurulması diye bir şey söz konusu olamaz çünkü adam yerli zaten.

Ayberk

Acilen Almanya'ya yollamalıyız. Ağır sakatlık geçirenleri adeta sihirli elleriyle çabucak iyileştiriyor elin oğlu Müller :evet:

Sioux

Haber var mı Gurur'dan?
Bize çok faydası olacak bir oyuncuydu, büyük talihsizlik oldu.

brigand

Hiçbir bilgi almadık adam hakkında? Durumu nedir bilen varmı ?

AhmetDenizci

Gurur, İzmir'de Fizik tedavi çalışmalarını sürdürüyormuş.

Kaynak: http://samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2711

fanatik samsunsporlu

kemalle ikisi çok iyi bir ikili oluşturur.inşallah 2.yarıya yetişir

altunay

Gururdan haber yokmuş kaç ay oldu iyilesmedimi hala ins 2 devre  takıma donerse akaki malından kurtarır bizi

55(tuncay)55