2- Musa Büyük (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Ocak 2011, 01:36:07

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

artık ademin yerini almalı. adem kötü oynamaya başladı

Gökberk55

adamın ilk 11 de başlası için daha ne kadar kendini göstermesi gerekiyor anlamadım,ilk yarı arkasında olduğum kalpara bu sezon ateş püskürüyorum,bu herif takıntılı vazgeçilmezleri var.

brigand

bu ademi kesip atması gerek :)

Gökberk55

kesinlikle çok kaliteli bir futbolcu,ilk 11 i baştan beri hakediyordu

AhmetDenizci

aynen çok yerinde hamleler yapıyor bugün

Musti

Umarım sakatlığı ciddi değildir. Hücumda Adem'den daha etkili.

kumköylü ahmet

>l< >l< >l< buyuksun adem ama macdan cikarken ahmet kardesimiz nerdeyse seni dovecekdi ...

GençKozluklu

Bugün çok iyi oynadı. Ancak oyundan çıkarken neredeyse kırmızı yiyecekti. Ahmet oyuna kendini çok veriyor ve 2. saırının geleceğinden endişe etti. Neyseki bir kaza olmadı. . Bugün çok güven verdi defansta.

mehmet yılmaz

Bolu deplasmanında sağ bek oynadı. Fizik üstünlüğü sebebiyle Oliviera'ya karşı hava toplarında zorlandı ama iyi mücadele etti. Hücuma da destek verdi, çok iyi bir top getirdi mesela. Ben beğendmi Musa'yı. Basta bazı endişelerimiz vardı ama yanılttı bizleri.

5trawberry

Çok kritik müdahalelerde bulundu.

celebi

Ollivanders

Burak

Sitedeki hemen hemen herkes Adem'e alternatif alınması gerektiğini düşünüyordu . Çok yerinde bir düşünce olduğunu gördük . Formsuz Adem ' e de gözdağı olur performansın umarım . Gerçi çıkarken Zılgıtı yedin Ahmet Şahin'den ama adam haklı  :P Bravo böyle devam  >l< >l< >l<

sadece55

Sağ bekte alternatif sorunumuz vardı..Rekabet başarı getirecektir

Mert

Artık ademin yerine oynaması lazım bence.Kademe anlayışı iyi en azından adem gibi dan dun oynamıyor.