54- Alpaslan Kartal

Başlatan berusa55, 13 Ağustos 2010, 11:59:28

« önceki - sonraki »

deli 55

bende yol verilecek oyuncular arasında görüyorum.umarım bundan sonra başarılı olur. ;)

atakumlu83

valla bu alpaslanı transfer edenler en buyuk hatayı yaptı buyuk ıhtımalle kampa gıtmez

Lusage

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 18 Haziran 2011, 17:54:08
valla bu alpaslanı transfer edenler en buyuk hatayı yaptı buyuk ıhtımalle kampa gıtmez

Şampiyonluğun anahtarıydı Alparslan. Türkiye liglerinde faal futbol hayatına devam edip en çok şampiyonluk gören oyuncu yanlış hatırlamıyorsam. Bizimle birlikte 9. Şampiyonluğunu yaşadı. Totemin kralı oldu. :D

SSKLA

oguz_5528

mehmet yılmaz

Henüz yayınlanmamış bir röportajında "Futbol hayatım boyunca görüğüm en iyi tribün Samsunspor'undu, resmen şov yapıyorlardı."  diyen eski futbolcumuz. Bank Asya'da oynadığı 7 sezonda, 7 şampiyonluk yaşamış. Rekor :) Ayrıca 2 tane 2.Lig, 1 tane de 3. lig şampiyonluğu yaşamış.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Ekim 2011, 23:26:04
Henüz yayınlanmamış bir röportajında "Futbol hayatım boyunca görüğüm en iyi tribün Samsunspor'undu, resmen şov yapıyorlardı."  diyen eski futbolcumuz. Bank Asya'da oynadığı 7 sezonda, 7 şampiyonluk yaşamış. Rekor :) Ayrıca 2 tane 2.Lig, 1 tane de 3. lig şampiyonluğu yaşamış.

hocam alacan bu adamı.. oynatmasan bile (bkn h.kalpar :) ) kadroda duracak..
Şampiyonluk cepte .. :D :D

tribünler hakkında söyledikleri gurur verici..  sadece 2 maç 11 de çıkmasına rağmen takıma çamur atmaması çok hoş..
Geri kalan yaşantında başarılar Sakaryalı

AntZ

Desenize bu sene Kasımpaşa garanti çıkıyor, diğer ikisi belli değil.  :)

Kaya

Kasımpaşa çok iyi bir takım zaten Alpaslan da orda ki tamamdır  :D ..Ahh bir de orda bir Dimitrov var  :kafa: Alsak çok işimize yarardı..