54- Alpaslan Kartal

Başlatan berusa55, 13 Ağustos 2010, 11:59:28

« önceki - sonraki »

brigand

bende anlamış değilim. biraz daha fazla şansı hakediyodur bence

kumköylü ahmet

bu adam ilk 11de baslamamismiydi mersin macinda 3.haftada???sol arkada galiba?
eger benim dedigim adamsa cok top kaybetmis acemi gibi hareketler yapmisdi..Ayagina gelen her topu kaybetmisdi hiiic begenmemisdim acikcasi

Ollivanders

o maç vukuatı olmayan yoktu ki... Sen hazır olmayan adamı oyle agır zemine atıp yem edersen taraftara olacagı bu.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Serpico55 - 09 Şubat 2011, 14:16:47
o maç vukuatı olmayan yoktu ki... Sen hazır olmayan adamı oyle agır zemine atıp yem edersen taraftara olacagı bu.

Selim antremanlara gel bir izle amatörden farkı yok bu adama kimse umut beslemesin. Orhan ile kıyaslarsak Orhan-Roberto Carlos / Alparslan-Hakan Balta. okadar fark var aralarında. :(

Ollivanders

Abi işte sorun da o . İdmanlara gore konusuyoruz. Adamı stad da izleyemiyoruz. İdmanda iyi olanlar da bize puan kazandırmıyor abi. Orhanın yerinde oynayıp bir orta kesebilse bizim için kardır. Şu etkeni deunutmayalım abi. H.kalpar futbolcuları bence kusturuyor futbola. Oynamıyor denilen anıl 4 haftadır yıldız akhisarda.

kaptan 55

09 Şubat 2011, 15:08:37 #50 Son düzenlenme: 11 Şubat 2011, 00:44:51 samsuni
ertanım idman topçusu var bir de maç futbolcusu,timofte bizde oynarken korhan diye bir futbolcumuz vardı,aynı timofte gibi koşar,sürekli ayak dışı pas vermeye çalışır,hatta koşarken bile elini büküp vücuduna koyardı(timofteyi yakından takip edenler bilir)idmanlarda ben bile karşıştırıyordum timoftemi,korhan mı diye.herkez çok ümitliydi ondan,ama ne zaman maça çıksa idmandaki korhandan eser yok,sonra kayboldu gitti.
alpaslan sol bek oynadığı halde kasımpaşayı süper lige çıkartan futbolcuların başında geliyodu,sen adamı sezon başında küstür,forma verme,ayağa iyi top yapan,kademeyi bilen,oyuna iyi çıkan adamı fırtınalı,fizik gücü çok yüksek bir maçda al ilk onbire koy sonra alın size alpaslan dee.
benim çok umut bağladığım futbolcuların başında geliyodu alpaslan,ama sağolsun kalpar hoca cenk gibi alpaslandanda faydalanamadı.yoksa orhan'ın oynadığı yerde rahat oynardı bu takımda.

Serkan

Ertan abi bu adam kaliteli adam bakma küstürüldü..

kalptenþimþek

nerden hatırladın kaptan korhanı :) gerçekten her yönüyle küçük timofteydi korhan ..

Serkan

eğer idmanda iyi olana forma veriyorsa kalpar  Anıl akhisar'da değil bizde gollerini atıyor olurdu.

sadece55

bu hafta orhan sarı kart görür Alparslan da bolu maçında oynar gibime geliyor

lucarelli

Alparslan bence de kaliteli bit oyuncu ama, Cenk gibi, Anıl gibi o da bir Kalparzede.

babasamsunlu

Hey gidi Korhan..Bizden sonra Adana ve istanbulsporda oynamıştı..sonra ne oldu bilmiyorum hiç..
Gigi nin prensi diye anlatılrıdı hep..  :-X :-X :-X

Diğer konuya gelirsek..Kaptan 55 tam bir kaptan gibi açıklamış zaten herşeyi..
Bu takımda Kalpar istemesin Messi gelse futbola küser arkadaş..
O Yüzden sıkmayın canınızı ;)

Stoper

Bu sene takımın 2 antremanını izleme şansım oldu. Sol taraftan kestigi muzlar çok iyiydi :)

Sonuna Kadar 55

yapsın birşeyler bekliyoruz..

umit

Çok merak ettiğim bi futbolcu. Diyarbakır maçında oynayacak. Sadece Diyarbakır maçı ölçü olamaz ama en azından bi fikir ediniriz.