88- Mustafa Gürel

Başlatan berusa55, 04 Ağustos 2010, 02:18:05

« önceki - sonraki »

celebi

ve çokta sıcakkkanlı iyi bir arkadaş kendisi.

kumköylü ahmet

15 dakika oynamasina rahmen takimda siritmadi paslari iyidi ben ozellikle takip ettim ayaklarinada hakim bence basarili olacakdir..Basarilarinin devami dilerim..

Akyol

Başka 88 lere benzemez umarım...

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: Akyol55 - 14 Mart 2011, 21:54:49
Başka 88 lere benzemez umarım...
Kardes volla ben unutmusdum bile yaaa nerden hatirlattin su penalti ustasini yaaa :D

Stoper

Pek izleme şansımız olmadı.

90 dakika sonunda görelim birde : )

maviay55

5-10 dk da olsa garanti maçlarda şans verilmeli özgüven için..sırıtmadı tavşanlı maçında

Sonuna Kadar 55

ben ilk defa gördüm burada.

zenke

tekmeye hiç çekinmeden kafayı sokuyor, gayet hırslı ve istekli. denizli maçında saktlanmadıysan helal olsun  :)

1927

Büyük ihtimalle seneye, Bank Asya takımlarından birine gider. Pişmesi lazım daha.

Stoper

Gbb maçında ilk 11 başlasada 90 dakikalık performansını görsek. Cidden merak ediyorum.

ugurozkan

Alıntı yapılan: Stoper55 - 06 Mayıs 2011, 20:09:00
Gbb maçında ilk 11 başlasada 90 dakikalık performansını görsek. Cidden merak ediyorum.

gbb ve rize maçlarında ilk 11 başlasa da 90 dakikalık performanslarını görsek. umarım hakan bayraktar'dan faydalanıyordur.
umut veren bir durum: kalpar, mustafa'da cevher görüyor olabilir, onbir kere sonradan oyuna sokmuş. ve kısa da olsa süre aldığı hiçbir maçta sırıtmadı.

55.hakan

Vasatın üstüne çıkamayan oynadığı maçlarda sahada olduğundan şüphe duyduğum futbolcumuz

ugurozkan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 07 Mayıs 2011, 11:26:26
Vasatın üstüne çıkamayan oynadığı maçlarda sahada olduğundan şüphe duyduğum futbolcumuz

abi yapmayın. eleman 11 maçta sonradan girip 146 dakika süre almış bölük pörçük. nasıl gösterebilirki kendini?

55.hakan

Alıntı yapılan: ugurozkan - 07 Mayıs 2011, 11:47:43
abi yapmayın. eleman 11 maçta sonradan girip 146 dakika süre almış bölük pörçük. nasıl gösterebilirki kendini?
Dilaver nasıl gösterdiyse o da gösterebilirdi.Samsunspor forması kolay kazanılmaması lazım kazandın mı az sürede Dilaver gibi değerlendireceksin.

kabacevizli55

çarşambasporda  oynasın yeni sezonda