39- Sezer Sezgin (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Ocak 2010, 19:02:02

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Forma şansını vermesi gerekiyor hocamızın bu adama artık.. Orhan'ın yaptığı hatalardan sonra formayı fazlasıyla hakediyor..

papel

Sezer orhandan iyi oyuncu

sadece55

Seneye daha yararlı olacaktır diye düşünmekte olduğum kısa boylu sarışın eski ümit milli oyuncumuz

SAMSUNuLaNN!

kalpar neden bu adamı abdulazizn yerine oynatmıyor acaba çok merak ediyorum

celebi

abdulaziz sağ kanat sezer sol kanat oyuncusu :D

SAMSUNuLaNN!

Alıntı yapılan: celebi - 09 Nisan 2010, 07:40:49
abdulaziz sağ kanat sezer sol kanat oyuncusu :D

olsun abi ordada oynar  :D

LisandroLopez

Çok iyi niyetle mücadele ediyor gerçekten helal olsun , İlhan Ummak'ı oynatan zihniyeti anlamak mümkün değil..

Mert

Bu adamı joker diye mi kullanıyor anlamış değilim.

YaşarDoğu

11 Nisan 2010, 19:17:23 #53 Son düzenlenme: 11 Nisan 2010, 21:38:12 YaþarDoðu
Seni ortahsahanın ortasında oynatıp sana küfür ettiren Hüseyin Hocada suç.Sen sol açık yada sol bek oynamalısın

55.hakan

Kesinlikle iş bitirici bir futbolcu Mersin ,Bolu ve Erciyes maçlarında bize 7 puan kazandırdı,İlhan yerine düşünmemek kazandırdıklarını görmemek hakkını yemektir...

gozgoz yýlmaz

günahı vebali hüseyin kalparındır, sezer ömeli bir futbolcu, hamuru futbolculukla yoğrulmuş...

epçeli köylü

Kaliteli bir futbolcu.İlhan ummak o varken oynamamalı....

sersa

TURAN'IN EMEĞİ BÜYÜK
"Futbola 8 yaşında Beşiktaş altyapısında başladım. 23 yaşına kadar Siyah-Beyazlıların sözleşmeli futbolcusuydum. Daha sonra Karşıyaka, Kayserispor, Boluspor ve Siirtspor gibi takımlarda oynadım. Bu sezonun devre arasında da Samsunspor'a transfer oldum. Menajerim Sportif Direktörümüz İsa Turan'la görüştü ve gelsin yanıtını aldı. Bende işin ucunda Samsunspor gibi köklü bir kulüp olduğu için hiç düşünmeden buraya geldim."

DÜŞME ENDİŞEMİZ YOK
"Burada mutluyum ve önümüzdeki sezon için de sözleşmem var. Hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum. Burada yapacak daha çok işim var. Puan durumuna baktığımızda düşmeye aday takımlardan biriymişiz gibi görünüyoruz ama ne şehir, ne de katımımız bunu hak etmiyor. Kaliteli bir kadroya sahibiz ve kesinlikle düşme gibi bir endişemiz yok. Bu hafta sonu deplasmanda oynayacağımız maçta küme düşme stresinden kurtulabiliriz. Çünkü oyun sistemimiz bize karşı saldırgan oynayan takımlara zorluk yaratacak şekilde.

SORUN DEĞİL, SIKINTI
"Yedek kalmayı asla sorun etmiyorum ama sıkıntı duyuyorum. Çünkü her futbolcu çıkıp sahada bir şeyler yapmak ister. Bende ilk 11'de oynamak isterim. Oyuna sonradan girdiğimde bir sonraki haftayı düşünerek daha fazla mücadele ediyorum. Ben her maça direk oynayacakmış gibi hazırlanırım. Ne zaman görev verilirse çıkar bunu yerine getirmeye uğraşırım. Mersin, Bolu ve Erciyes maçlarında da böyle oldu. Oyuna sonradan girdim ve goller attım."

İÇİME DOĞDU
"Ben genelde hep defans oynadım. Buraya geldikten sonra ileride görev almaya başladım. Mersin ve olu maçlarında nerede durmam gerektiği içime doğdu. Erciyesspor maçında top direkten döndüğünde isyana hazırlanıyordum ki, bir anda gol sevinci yaşamaya başladım."

BURADA POTANSİYEL VAR
Kadromuz iyi oyunculardan kurulu. Eğer önümüzdeki sezon birkaç takviye yapılırsa hedefimiz direk Süper Lig, ya da en kötü Play-Off olur. Bunu başarmak zor değil. Samsun şehrinde bunu kaldırabilecek potansiyel var. Biz ligin ikinci yarısındaki performansımızı ilk yarıda yakalamış olsaydık durumumuz farklı olabilirdi."

TEKKEKÖYLÜ OLDUM
"Takımdaki arkadaşlık üst seviyede. Hakan'da en yakın arkadaşım. Kampta aynı odada kalıyoruz. Hakan'la benim buraya gelmeden önce de samimiyetimiz vardı. Onun burada olması benim uyum sürecini çabuk atlatmamı sağladı. Artık Tekkeköylü oldum. Hakan yüzünden sürekli buradayım."

Haber gazetesi

**KaR6**

Ç.Kale maçında 2.golün asistini yapan oyuncu.. asist dediğin böyle birşey işte, tebrikler..

**KaR6**

nası oynadıgını bilmem de, çok kalite asist yapmış.. iyi bi forvet o pası gol yapardı, turgutta yapmış :)