39- Sezer Sezgin (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Ocak 2010, 19:02:02

« önceki - sonraki »

emre

oyuncular sahaya girince hayallerim yıkıldı sezer'in yerine ilhan'ı görünce..
neyse ki o oyuna girene kadar yemedik..
girdi oyuna hareket getirdi,bir gol bir asist yaptı,daha ne olsun!!!

sadece55

Sezerin defansif yönü nasıl ki? aslında Orhanın yerine oynuyabilir diye düşünüyorum

babasamsunlu

gkhn

İkinci yarı yaptığımız bilinçli transferlerle takımımız gücüne güç kattı..Sezerde bunlardan biriydi..

**KaR6**

maçın tıkandıgı anda oyuna girip skora direkt etki etti, harika bir performans..

mehmet yılmaz

Adana maçında kötü değildi ama yerini yadırgadı. Murat'ın pozisyonunda zorlandı. Bence oyundan çıkartılmamalıydı. AAziz'i çıkartıp Ömür ortaya, Sezer kanada geçmeliydi.

edmontdante

Bu çocuk futbolu biliyor.Onun özelliğinde bir oyuncumuz yok.Attığı kısa paslar çok basit ama çoğunun beceremediği nitelikte.Ancak fizik gücü düşük gibi

Kaya

Sezer bir solbek oyuncusudur ve bek oynamak istediğini de biliyorum,en fazla sol çizgi diye eskilerin tabir ettiği sol açıkta oynayabilir bundan fazlası onun için hiç gerçekci değil.Hele ki ön libero oynamatmak hiç akıl karı değil..

edmontdante

Alıntı yapılan: edmontdante - 08 Mart 2010, 00:46:51
Bu çocuk futbolu biliyor.Onun özelliğinde bir oyuncumuz yok.Attığı kısa paslar çok basit ama çoğunun beceremediği nitelikte.Ancak fizik gücü düşük gibi

Bugün biraz daha sakin kafayla düşündüm.Kısa boylu adam ya çok çabuk olur ya da çok güçlü ama Sezer'de bu ikisi de yok.Attığı kısa paslar oyunu sıkışıklıktan kurtarsa da pek sonuca götürecek nitelikte değil.Bek oynamayı istiyormuş ve zaten kariyerinde hep bek oynamış ancak bu fşzşk gücüyle bu da bana zor görünüyor.E peki o zaman nerede oynayacak

xknox

sezer ilk 11 de oynamamalı sonradan oyuna girince daha verimli oluyor bkz. adanadan önceki maçlar

Mustee13

AlıntıOyunu 'Sezer' çalımı sever
Samsunspor'a devre arasında gelmesine rağmen Kırmızı-Beyazlı formaya çabuk alışan Sezer Sezgin, taraftarın da sevgilisi...

23 yaşındaki genç yeteneğin kariyeri de bir hayli parlak. Futbola Beşiktaş'ın altyapısında başlayan Sezer buradan Genç Milli Takım kaptanlığına kadar yükseldi. Ertuğrul Sağlam'ın isteğiyle o dönem Kayseri'ye gelen solak yıldız gittiği her takımda ilk 11'de yer buldu. Şimdi play-off yolundaki Samsun'u hedefe ulaştırmak için çabaladıklarını söyleyen Sezer, arkadaşlarıyla bunu başaracaklarını ifade etti.

Fotospor.com

Bu hafta Buca'ya patlama yapacağını düşünüyorum..

mehmet yılmaz

Yok arkadaş, hoca takmış mı bu çocuğa?

Ve maalesef Hüseyin Kalpar adeta kendini inkâr edercesine bu İlhan'dan medet umuyor; onu ilk 11'de sahaya sürüyor ve 75 dakika tahammül ediyor ve daha da ötesi Sezer Sezgin gibi ben futbolcuyum diye bas bas bağıran bir adamı her seferinde elinin bir tarafıyla kenara itiyor. Elbette ki idmanları yaptıran o, takımla her an iç içe olan da o ama İlhan Ummak'la maç kazanmaya çalışmak akıl kârı değil! Orhan devamlı oynarken Sezer'in niçin süre almadığı ise anlaşılır gibi değil...

gozgoz yýlmaz

Buradan Sezer'e seslenmek istiyorum;

Sevgili Sezer... Bu Hüseyin Kalpar'a ne yaptıysan bir an evvel açıkla ya da özür dile. Ya da git nüfus kütüğünü Antep' aldır tez elden.

Bu çocuk geçen sezon Bolu'da sol bek oynuyordu ve gayet de iyiydi. Ama nedense Orhan'ı kesip de 11 başlayamadı bir türlü!!! Ama biliyoruz ki suç onda değil, doğumdan evvel Antep Devlet Hastanesi'ne gitmeyen ailesinde...

Kaya

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Mart 2010, 01:58:30
suç onda değil, doğumdan evvel Antep Devlet Hastanesi'ne gitmeyen ailesinde...

kerem55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Mart 2010, 01:58:30
Buradan Sezer'e seslenmek istiyorum;

Sevgili Sezer... Bu Hüseyin Kalpar'a ne yaptıysan bir an evvel açıkla ya da özür dile. Ya da git nüfus kütüğünü Antep' aldır tez elden.

Bu çocuk geçen sezon Bolu'da sol bek oynuyordu ve gayet de iyiydi. Ama nedense Orhan'ı kesip de 11 başlayamadı bir türlü!!! Ama biliyoruz ki suç onda değil, doğumdan evvel Antep Devlet Hastanesi'ne gitmeyen ailesinde...