H. Hakan Hacıbektaşoğlu (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan birdost, 02 Eylül 2009, 23:56:23

« önceki - sonraki »

Kaya

Alıntı yapılan: iak5529 - 03 Ekim 2009, 20:28:22
    Hakan hala fiziki açıdan yeterli değil ve bana göre de ilk maçına göre formunda düşüş var inşallah bunu tersine çevirir ve ilk maçtaki görüntüsüne bürünür nitekim tam hazır olsa yapmak isteyipte yapamadığı hareketleri daha rahat yapacak daha faydalı olacaktır.

Daha öncede söylemiştim ilk oyunuyla bu zaman oynadığı oyun arasında büyük fark var fiziki ve mental açıdan.Üzülüyorum ki takımda ki bazı isimlere ayak uydurmaya başladı bir an önce toparlanması dileğiyle çünkü yeteneği olan bir futbolcumuz...

ali ihsan

Hakan'ı çıkarıp forveti ikilesek anlardım ama yerine adaşı Koçaslan'ı almak iş değildi.Lakin form durumu iyi değil .
Kimlerle geziyor acaba ?

Kaya

Zaten koçaslanla mukayese edilecek bir oyuncu değil....

Kaptan

Adam ilk haftada anladı bu takımdakilerden bi bok olmayacagını , tek salak benmiyim dedi ve ilk kocaeli maçındaki oyununu oynamıyor daha..çünki takımda huzur yok.

cem 55

bende seni bi bok sanmıştım demekki oynadıgın o kocaeli maçı tesadüfü maçmış bi insan 3 metreye pas atamaz mı mücadele desen o da sıfır anca orta sahadan şut çek allah bize size katlanma gücü versin

red_white

Alıntı yapılan: cem 55 - 03 Kasım 2009, 00:31:04
bende seni bi bok sanmıştım demekki oynadıgın o kocaeli maçı tesadüfü maçmış bi insan 3 metreye pas atamaz mı mücadele desen o da sıfır anca orta sahadan şut çek allah bize size katlanma gücü versin

aynen katılıyorum fizik sıfır topa vuruş sıfır mücadele yıkılan taraf yerden oynama sıfır isabetli pas sıfır

ali ihsan

Her topu rakibe verdi bu akşam.Çok kötüydü çookkkk

emre

herseye ragmen hucumdan dönen toplarda umutlandırıyor beni belki gol yapar diye..

gozgoz yýlmaz

Bence orta sahada ayakta kalabilen, potansiyeli olan isimlerden birisi. Altay maçında çok iyi değildi ama o kadar kötü de değildi...

Kaya

Daha önce Murat ve Oktay da söylediğim gibi onlarda geçen sene görevlerinin üstünde işler yapıp asıl yapmaları gereken yerlerde topla buluştuklarında fizik olarak hazırlıksız yakalanmışlardı.Şimdi aynı tuzağa Hakan da düşüyor aslında Murat ve Oktay gibi düşmek zorunda bırakılıyor etrafındaki oyuncular geri gelmeyen defansif anlamda sıfır (0) olan oyuncular(Volkan,Turgut,Sercan,Sefa) oldukları için kendini gereğinden fazla yoruyor.Bariz bir form düşüklüğü var evet ama etrafındaki kafalar değişmediği sürece Hakan ın da üst düzey oynayabileceğini zannetmiyorum.

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 03 Kasım 2009, 23:39:34
göbekte sırıtmıyor ama yeterli değil. allahını seven kanatta oynatmasın.
murata da aynısını yapıyorlar bazen kanat oynatmaya çalışıyolar.bunlar yakında ömürü de kanada koyarlar :D

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Kasım 2009, 23:44:14
murata da aynısını yapıyorlar bazen kanat oynatmaya çalışıyolar.bunlar yakında ömürü de kanada koyarlar :D

Ömür bi maçta  sağ bek oynadı , Allah muhafaza ;)

cem 55

ya bende bu adama taktım dün yine berbat oynadı iyiki kocaeli maçında uzaktan bi gol attı 2.yarı 4 tane şut çekti daglara taşlara bide altıpastan bomboş posizyonda topu kaleciye nişanladı hele 70.dakikadan sonra oyundan öyle bi düştüki spiker bile hakan iyice oyundan koptu dedi antepin attıgı goldede topa bi kayışı var amatör topçu gibi bize gelip 1-2 maç iyi oynayan adamın götü kalkıyo bu da onlardan biri sanırım mümkünse sen bi daha oynama arkadaşım ömür sana 5 basar

55.hakan

Alıntı yapılan: cem 55 - 08 Kasım 2009, 12:13:22
ya bende bu adama taktım dün yine berbat oynadı iyiki kocaeli maçında uzaktan bi gol attı 2.yarı 4 tane şut çekti daglara taşlara bide altıpastan bomboş posizyonda topu kaleciye nişanladı hele 70.dakikadan sonra oyundan öyle bi düştüki spiker bile hakan iyice oyundan koptu dedi antepin attıgı goldede topa bi kayışı var amatör topçu gibi bize gelip 1-2 maç iyi oynayan adamın götü kalkıyo bu da onlardan biri sanırım mümkünse sen bi daha oynama arkadaşım ömür sana 5 basar
klasik 2,lig futbolcusu olduğunu gösterdi dün uzaktan şut vurup hepsini tribüne yolladı yazık

sadece55

İlginç bir ayrıntı bu adam bu güne kadar deişik kategorilerde toplam 21 kere milli olmuş