6- Can Özgür Arslantaş

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:54:08

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Nisan 2011, 23:21:23
yabancı isimler kural olarak okundugu gibi yazılır Türkçe'de diye biliyorum ama Mehmet Abi aydınlatır birazdan  :)

Azerbaycan Türkçesinde öyle o :)
Türkiye Türkçesinde orijinali yazılır, Türkçesi telaffuz edilir.
Doğrusu Michael Ballack'tır...

Bir de Can Özgür bizim resmi olarak birinci kaptanımızdı değil mi?  .:.:. :-X :D

lucarelli

Can en son hangi maçta oynamıştı hatırlamıyorum bile yanlış hatırlamıyorsam bu yıl hiç oynamadı, geçen sezonun son haftalarına doğru oynamıştı. En kısa zamanda inşallah döner yeşil sahalara. Samsunspor'da oynaması artık çok zor ama dönsün artık futbola.

**KaR6**

geçen bi yerde bizde de öyle oldugunu da okudum sanki abi  :)

can özgğr kulubun bastırdıgı ajanda da kaptan olarak gözükmüyor abi, turgay 1.kaptan, murat 2.kaptan oalrak yazılmış.. gizli operasyonla görevden aldılar demek ki..

mehmet yılmaz

Ajandayı hazırlayanlar böyle bir oyuncumuz olduğunu bile bilmiyorlardır belki de...
8)

ahmetsefa55

bu takımda hala hakan koçaslanlı var yaa  :D

Stoper

Süper lig kadrosunda var oldugunu düşünün. Her antreman öncesi , sakat olan Can Özgür diye başlayan haberleri okuruz  :D Devre arasında gönderilmeyen müzmin sakat kaptanımız,öyle yada böyle şampiyon kadronun içinde var. Vay bee..

Burak

geçen maçta çocuğun birinde bunun bu sezon formasını gördüm şok oldum daha kadroya bile girmedi halbuki :)

Sonuna Kadar 55

oguz_5528

Ameliyat başına para verelim can'a  ;D

Ollivanders

Turuncu

ibo055

germencisse

Forma şansı bulduğu sürece bizi mahçup etmedi,kaptanlık görevinide ahlakıyla yaptı,sakatlıklar yakasını bırakmadı yolun açık olsun..

ahmetsefa55

bugünleride görecekmiydik  :D

yolun açık olsun kardeş  ;)

**KaR6**

akan abinin daha fazla katkısı olmustur takıma büyük ihtimal  :evet:

cok da sallamayın adama, napsın, sakatlandı gitti.. bi futbolcu için en zor şey zaten sakatlık, adam 2 senedir topa değmedi.. büyük ihtimal 2b de oynar seneye, iyileşmişse tabii..