6- Can Özgür Arslantaş

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:54:08

« önceki - sonraki »

SerhaT55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 04 Ekim 2009, 21:51:06
Abi biz senle neden hep tezat oluyoruz? Can Özgür bence gayet başarılı 2.kez 11'de çıktı bence Can'da tıpkı Adem gibi git gide alışıp daha da iyi maçlar çıkaracaktır. Bravo Can performansı arttırarak devam ;)
bnce takıma yenı alısıyor oan zamn wermemız qerekıyo qıttıkce daha ıı oynucan inanıyorum :)

gozgoz yýlmaz

Büyük kaptan  >:( >:(

Rezil yönetim, Samsun'a geleli 2 ay bile olmamış çocuğu kaptan yaptılar. Kel başa şimşir tarak hesabı.

Yaman55

gozgoz yýlmaz

Altay maçında yaptığı salak faul yüzünden adamlara gol atabilecekleri tek şans olan yan topları ikram eden futbolcu. Ayrıca ben bunu genç sanıyordum, 27 yaşındaymış, bu zamana kadar bir baltaya sap olalamış, vast bir futbolcu olduğu belli. O kadar ağır ki aynı anda 4 çalımı birden yiyebilir. Tek yaptığı hava toplarına kafa vurmak.

ali ihsan

Kaç haftadır oynuyor bir ilerleme yok.Turgay formayı alır bundan ...

berusa55

Turgay Can Özgür'ün yanında rambo vallahi...

YaşarDoğu

Oynadığı ilk günden beri kötü performansa sahip..Bu kadar hantal adam ve girdiği ikili mücadelelerde kesin faul var.

Turgayı özel idmanlarla geliştirilip defansın ortasına yerleştirilmeli...

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Kaptan - 03 Kasım 2009, 13:51:45
Samsunsporumda oynayacak topçu değil.Seni izleyipte alanın.....

Şşşştt Can Özgür kızar öyle şeylere başıma geldi ondan biliyorum :D

Kaya

Altay maçında arkası dönük adama saçma sapan bir faul yaparak serbest vuruştan gol yememizi sağlayan dünyanın en uzun boylu kaplumbağası  >:( ;D bu yaştan sonra da hız ve çabukluk kazanamayacağına göre Turgay a geri dönüş gerekeceği kesin..

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 04 Ekim 2009, 21:30:40
Çok ağır çookkk, bizi sıkıntıya sokar deplasmanda....

Ben demiştim...

rass

sadece yuksek toplarda var, cok agir, topu oyuna sokamiyor. kotu bir stoper.

Jnr.Serkan

yeteneksiz.defansın ortasında turgay hakkı oynamalı

gozgoz yýlmaz

erciyes'e attığı golden çok gol sevincindeki hırsı hoşuma gitti. Ama halen daha kolunda pazubant olması tuhafıma gidiyor, dün bir bugün iki...

seckin55

Senin bu takımda yerin yok..bir tane kafa topu alamıyosun.40 yaşındaki kenan dan utan bee..işin gucun karete yapmak

atakan

arkası dönük adama tam dört kez faul yaptı.cezasahasına düşen toplara alakasız,acemi müdahaleleri var.her an kendi kalesine atabilir.heran penaltıya sebebiyet verebilir.kale zaten allaha emanet.bide canlı bombayla oynuyoruz defansta.