6- Can Özgür Arslantaş

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:54:08

« önceki - sonraki »

berusa55

mehmet yılmaz

01 Ekim 2009, 22:51:21 #17 Son düzenlenme: 08 Ekim 2009, 20:19:00 samsuni
Karabük maçında ilk kez 11 çıkan Can Özgür ilk 15 dakika hayli heyecanlı ve tedirgindi. Sonradan ısındı oyuna. Fiziği çok sağlam, Turgay'dan aşağı oynamadı bence.

Ollivanders

bencede mehmet abi turgayın yerine cok rahat oynatılabilir.

berusa55

Açıkcası beğendim. Sağlam adam. Kenan ve Adem ile de uyumluydular defansta.

babasamsunlu

evet gayet başarılıydı bencde ..yalnız takım çıkarken bekliyor en geride kalıyor ofsaytı bozdu 2 kere ama gidip pozisyonu engelleyerek mevkisinin adamı olduğunu gösterdi..

Yaman55

fiziği güçlü daha iyi olur maç eksikliğini atınca

Burak

turgaydan daha iyi oynuyor 2 maçtada gol yemedik ayrıca var bi hikmeti demekki

faça55

Dağ gibi çocuk, biraz ağır ama iyi olur geride.

gkhn

Alıntı yapılan: dukeburak - 04 Ekim 2009, 21:05:54
turgaydan daha iyi oynuyor 2 maçtada gol yemedik ayrıca var bi hikmeti demekki

Bu maçta şanslı olduğumuzu da unutmamak gerek ama bu şansda can dan kaynalıyor heralde ;D

YaşarDoğu

Çok ağır çookkk, bizi sıkıntıya sokar deplasmanda....

Akyol

04 Ekim 2009, 21:51:06 #26 Son düzenlenme: 04 Ekim 2009, 21:57:03 Akyol55
Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 04 Ekim 2009, 21:30:40
Çok ağır çookkk, bizi sıkıntıya sokar deplasmanda....
Abi biz senle neden hep tezat oluyoruz? Can Özgür bence gayet başarılı 2.kez 11'de çıktı bence Can'da tıpkı Adem gibi git gide alışıp daha da iyi maçlar çıkaracaktır. Bravo Can performansı arttırarak devam ;)

YaşarDoğu

Samsunsporumuz kazansın bizim fikirlerimiz önemli değil kardeşim ;)

Ben Ofosu

Ağır adamsa deplasmanda pek sıkıntıya sokmaz şayet yer tutma konusunda iyiyse. Zaten kapanarak oynuyor takım, çabukluğunun sırıtacağı bir pozisyon oluşmaz kanaatindeyim.

Kaya

Katılıyorum bizi içerdeki maçlarda sıkıntıya sokar ağır olması ancak bu ağır olma işini de bir kaç haftaya atlatacaktır.Nitekim maç eksiğinin ne demek olduğunu bir çok futbolcumuzda net bir şekilde gördük bakın adem mesela ilk ademle şimdiki arasında çok fark var,en iyi idman maçtır tezi kesinlike doğru Can ilerleyen haftalarda daha iyi olacak,güçlü olduğunda da ayağına her gelen topu taça ya da kornere atmayacaktır.