Yücel Ömür Ejder (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:49:21

« önceki - sonraki »

55.hakan

Murat'ın yokluğunda en az onun kadar mücadele ederek onun yerini doldurmaya çalışacak oyuncumuz

kaptan 55

benim SAMSUNSPOR'umda oynayacak kapasitesi yok.çok düz futbolcu ne oyun açabilir,ne oyunu yayabilir,nede oyunu diklemesine oynayabilir.

sadece iyi niyetiyle mücadele eden tipik 3.lig topçusu bence.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Aralık 2009, 15:15:43
benim SAMSUNSPOR'umda oynayacak kapasitesi yok.çok düz futbolcu ne oyun açabilir,ne oyunu yayabilir,nede oyunu diklemesine oynayabilir.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Aralık 2009, 15:15:43

Ömür'de aradığınız o özeliklerden birisi olsa kesinlikle bankasya'da oynamaz....

Ollivanders

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 19 Aralık 2009, 16:33:58
Ömür'de aradığınız o özeliklerden birisi olsa kesinlikle bankasya'da oynamaz....

Kaya

Valla abi o özelliklerde bir çok futbolcuda var bu ligde giresunda yeni transfer bülent boluda benim futboluna bayıldığım erman gibi mesela bence ermam her süperlig takımında oynar...

mehmet yılmaz

Samsunspor'a geldiği ilk zamanlardan birisinde Kılıçdede Camiinde bir cuma namazında saflar sıklaşınca Ömür'le yan yana gelmiştik. Namazı doğru kılıyordu :) Hoşuma gitmişti. Ben onu hep İzmirli sanıyordum meğer Dadaş'mış. Efendiliğinde bunun da bir etkisi olabilir bence. Ömür'ü, uzaktan çok üst düzey bir futbolcu olmamakla birlikte yürekten oynayan, mert ve akıllı bir insan olarak nitelendiriyorum.

Kadir ÇELEBİ

Başlıktaki gibi beyefendi bir adam örneği sergilemiş ömür ejder tebrik ederim kendisini

Samsun'u çok beğeniyorum yaşamaktan çok memnumum burada. En önemli etken deniz kenarına kurulmuş olması ve Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı'nı buradan başlatmasıdır. Bu olay Samsun'a olan sevgimi ikiye katlıyor.

Burasi ayri bir zevk veriyor insana keşke şehrin ileri gelenleride bu bilinci taşısa Samsunun en önemli nedenlerinden önde geleni Samsunsporumuza karşı daha duyarlı olmasını sağlasa..

merkez

Samsunlu veya değil hepimiz bu forma altındayken Samsunluyuz harika bir cümle.Bu söz çok anlam taşıyor.

Sevgili Ömür'ün neden kaptan yapıldığı daha iyi anlaşılıyor bu söyleşiyle beraber.Zira düzgün ve net aynı zamanda felsefi ağırlığı olan konuşmalarıyla takım akadaşları üzerinde olumlu yönde büyük etki kurduğunu düşünüyoum.

Böyle bir söyleşi yaparak Ömür'ü daha iyi tanımamıza vesile olan sevgili 35ama55 e  ve  içten cevapları Samsunu ve Samsunsporu benimsemiş tavırları için  Sevgili Ömür'e teşekkür ediyorum.

80lerden

Ömürün verdiği cevaplar güzel gerçekten.samimi olduğuna da inanıyorum efendiliğine bakarak ama beni düşündüren bir şey var:
AlıntıTaraftarlar takımın fizik gücünün düşük olduğunu söylüyorlar. Sen de dirençli bir orta saha oyuncusu olarak neler söylemek istersin?

Ben fizik olarak eksik olduğumuzu düşünmüyorum.
::)

takım kaptanı olarak bazı sorulara kaçamak cevap verse de ;) teşekkürler ömür. bizim için röportajı gerçekleştiren mert kardeşimize de teşekkürler.gerçi soru olarak pek yardımcı olamadık heralde.çünkü başlık çok durgundu.sorulardan ziyade takımın durumu tartışılmış gibi

ali ihsan

Beyefendi bir isim Ömür.Yetenekleri ölçüsünde elinden geleni yapmaya çalışan ,iş ahlakı yüksek bir oyuncumuz.

Mert'e de bu güzel röportaj için teşekkürler ...

55.hakan

Ömür bazı sorulara kaçamak cevap vermiş,benim en beğendiğim yönü Samsunspor taraftarının bir futbolcudan neler beklediğini anlamış olması yetenek zaten varsa vardır yoksa yoktur efendice mücadelesini,yapabileceklerinin en iyisini yapsın yeterli..Mert röportaj için teşekkürler eline ağzına sağlık..

Recep

kitabı okumamış olması çok büyük eksiklik acaba bir kampanya mı düzenlesek bütün futbolculara kitap mı dağıtsak oynamış oldukları takımın şanlı mazisinden belki bir şeyler kaparlar

ata55