Yücel Ömür Ejder (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:49:21

« önceki - sonraki »

emoh55

ejderı hıc begenmıyorum amattor topcu gıbı

Sercan

Alıntı yapılan: emoh55 - 24 Ağustos 2009, 17:17:17
ejderı hıc begenmıyorum amattor topcu gıbı

En azından bazıları gibi seyretmiyor,elindne geleni yapıyor ksk maçı için izlemediğimden birşey diyemeyeceğim ama Karabük maçında gayet iyiydi...

ali ihsan

Efendi ve elinden geleni yapıyor.Çok yetenekli değil ama takım içerisinde çokta sırıtmıyor.

samsunsporulan

kötünün iyisi diyelim samsunspor futbolcusu hiç değil

55sirinler55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Ağustos 2009, 16:54:43
Elinden geleni yapıyor , çok delikanlı adam ama bir daha sağ bekte oynamasın ..

supernatural_55

bence bugünki rize maçında ilk yarı sağlam olan tek oyuncumuzdu.keinlikle oynamalı orta sahada.defansa gelen akınları ortada engelleyebileceğini düşünüyorum

Akyol

Ömür bence epey bir toparladı kendini tabi bunda yanında oynayan hacı hakan ve murat'ında yardımları var. orta sahada çok iyi bir kesici ömür paslarıda adres olmaya başladı bence o da yükselişte efendi ve yürekli bir futbolcumuz...

atakan

ben bu çocuğun iyi niyetine ve mücadele azmine hayranım.inşallah kendini biraz daha geliştirirde daha çok fayda sağlar.bizimde ona olan saygımız kat ve kat artar.

gozgoz yýlmaz

Ahlaklı ve efendi bir insan. Namazında, niyazında olduğunu duyduk. Üst düzey futbolcu değil belki ama belli bir ortalaması var. KSK taraftarı bu çocuğu çok seviyor, uzaktan çok iyi şultarı olduğunu anlatıyorlar. Kendine güveni arttı, takımda ezilmiyor eskisi gibi. Aferin Ömür, daha da iyi olursun inşallah...

europe_55

Insallah hem SAMSUNSPORUMUZ, hem de kendisi daha iyi yerlere gelirler...

SerhaT55

bn ömürü ii oynadıgını we elindn qeleni yapıo  8)

Kaya

Biri bana adanada neden ömürün bek oynadığını anlatabilir mi ve saha ya dizilişimiz nasıldı rica edeceğim......

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 11 Ekim 2009, 23:21:39
Biri bana adanada neden ömürün bek oynadığını anlatabilir mi ve saha ya dizilişimiz nasıldı rica edeceğim......
bolu ve karabük kupa maçlarındaki gibiydi.aradaki tek fark hakan akmanın yedek soyunması :-[

silopilimuhsin

ömür çok çalışkan ve istekli bir oyuncu samsunspora her zaman katkı sağlayacağına inanıyorum

lucarelli

İstiyor adam. İyi oynamayı, kazanmayı istiyor. Sonunda inşallah hem Samsunspor hem de kendisi kazanır. İsteksiz ama teknik oyuncudansa Ömürün oynamasını tercih ederim.