Çiftlik trafiğe kapatılsa...

Başlatan Bafralı, 19 Aralık 2011, 02:18:41

« önceki - sonraki »

Bafralı

Evet Trafiğe kapatılsa Samsun trafiği nasıl etkilenir mi acaba.
ben çiftliğin sadece yayalara ait olmasını daha mantıklı buluyorum. Sonuçta Samsun un merkezi orası.Ayrıca hiçbir aracın çiftliğe katkısı yok. 10 kilometre hızla bir uçtan girip öbür uçtan çıkıyorlar.
Belki Otopark olarak kullanılan okullar ve Anadolu Hastanesinin olduğu kısım trafiğe açık bırakılabilir.

ahmetsefa55

zaten kapalı dıyebılırız.adım adım ılerlıyo  :rulet:

5trawberry

Okullar taşınacak diye okumuştum ama, hatırlamıyorum nerede okuduğumu..
Anadolu Hastanesi'ni oraya yakıştıramıyorum.. Daha farklı bir yere konumlandırabilirler, orası da daha cezbedici bir yatırımla değerlendirilebilir.
Zamanla tramvayın çiftliğe gireceği söyleniyor ama, o zamana kadar trafiğe çözüm bulmak şart.
Meydandan bulvara doğru çıkarken, Öğretmenevi/Vodafone'nun bulunduğu dörtyoldan sola doğru Çiftliğe dönüşün kapanması gerekiyor.
Çünkü yukarıdan gelen araçların geçiş hakkına inanılmaz engel oluyorlar, ve 3 tur ışık bekliyor aşağı inen trafik.

Burak

Daha önce denendi zaten ama esnaf isyan etti nedense tekrar trafiğe açıldı

FaTiH_HaN

Evet bir ara akşam 17.00 dan sonra trafiğe kapatılmıştı ama kısa sürede tekrar trafiğe açtılar, güzel olur araç çiftlik trafiğine kapatılsa ama esnaflarda haklı, günlük nakliye, sipariş vs işleri oluyor.

ErkÇay55

Yılbaşından sonra çiftlikte paralı park dönemi başlayacaktır.İhaleyi alan firma cihazların gelmesini bekliyor.

Kaya

Ne oldu bir ara Samsunspor'a katkı adı altında bazı caddelerimizde cadde kenarlarına park edecek araçlardan ücret alınacaktı..O da mı yalan oldu..Aman Samsunspor'a katkınız olmasın..Paralar indiregandi..