BURGER KİNG Yeniden Samsun'da

Başlatan berusa55, 07 Aralık 2010, 21:52:37

« önceki - sonraki »

Tufan

Alıntı yapılan: Erdinc - 08 Aralık 2010, 12:46:07
Abartma la 12 dilim hangi insan oğlu yer hele büyük boy ise :P :P

Eskişehir/Espark
şahitlerim var 2 kişi 20dk 21dilim dahada yerdik acele işimiz vardı kalkmak zorunda kaldık.
Burak'ın maşallahı var 13-14 temiz gider :)

brigand

Serkan

bunlar bir gün bizide yer müdür  

brigand

:D :D alternatifleri çoğalıyor o yüzden yırtingen kanka. valla bana parada verseler yiyemem o kadar pizzayı..

Serkan

brigand

hiç denemedim ama 13 dilim bana çok uzak len.. ilk 6 dilime girersem başarı sayarım ;D ;D ;D ;D

Serkan

brigand

zorla yedircen yani pampa  ;D ;D ;D ;D ;D yediririm ki yazmada  .:.:. .:.:.

edmontdante

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 07 Aralık 2010, 22:45:07
Hey gidi geçen yıllar,Haşet ve daha nice işletmenin tabela indirip kaldırdığı mekanda ilk Anatolia vardı..Biz lisedeyken takılırdık..Samsun'un ilk fast foodlarından sayılırdı..
Bir gün bi baktım ki kapanmış :o niye anlamamıştık ta o zamandan... :-\ :)

Peki Anatolia"daki sarışın mavi gözlü Ebru"yu da hatırladın mı kardeşim : ))

brigand

vufffffff  :D eskiler eskiler  ;D ;D hızlı abilerrr

Serkan

engin abi kesin gol yapmıştır ;)

mehmet yılmaz

Çüküm Royal :) vardı bir ara, çok yerdik :)

Bu gibi müesselerin aslında az kazanmak sorunu olmuyor da anladığım kadarıyla işletmecileri kazandığını tutamıyor, har vurup harman savuruyor.

İyi oldu iyi, Çiftlik'te gezerken tuvalet ihtiycamız geldiğinde beleş gidebileceğimiz bir yer çıktı hiç değilse  8) :P

King Of The North

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Aralık 2010, 15:26:23
Çüküm Royal :) vardı bir ara, çok yerdik :)

Bu gibi müesselerin aslında az kazanmak sorunu olmuyor da anladığım kadarıyla işletmecileri kazandığını tutamıyor, har vurup harman savuruyor.

İyi oldu iyi, Çiftlik'te gezerken tuvalet ihtiycamız geldiğinde beleş gidebileceğimiz bir yer çıktı hiç değilse  8) :P

Samsun'un en büyük sorunlarından biri de "çiş" sorunu, bu bakımdan iyi olacak hocam :D

Ayberk

Alıntı yapılan: Erdinc - 08 Aralık 2010, 12:46:07
Abartma la 12 dilim hangi insan oğlu yer hele büyük boy ise :P :P

yapma abi beni gördün işte, bu tiple (1,67 boyla 57 kiloyla) 12-13 dilim rahat yiyorum o da çok aç değilken :P

Benim de böyle tanıdığım çok arkadaşım var-gizli forvetler- :D :D Pizza hut batırma potansiyeli yüksek bir şehiriz :D

Serkan

Başlığı ; yemek teklifi yapılmaması gereken yazarlar diye değiştirsek  (  =