BURGER KİNG Yeniden Samsun'da

Başlatan berusa55, 07 Aralık 2010, 21:52:37

« önceki - sonraki »

berusa55

07 Aralık 2010, 21:52:37 Son düzenlenme: 17 Aralık 2010, 04:44:25 berusa55

Bundan 7-8sene önce bildiğimiz gibi şu anki Collezione mağazasının olduğu yerde açılmış ve nedenini de pek bilmediğimiz bir şekilde kapanmıştı. Şimdi Çiftlik 56'lara geçişteki eski Haşet'in olduğu yere açılıyor. Hayırlı olsun

Ollivanders

Burger king de kapanırsa orada yuh derim artık .

Ayberk

Artık patlama yaşanır abi kapanma olasılığı bence yok :D

Ollivanders

Kapanırsa zaten Eski Haşet i yakmak lazım :D

berusa55

Yok bu sefer sağlam anlaşılan.  :D

Ayrıca Çiftliğin diğer girişindeki 5D sinemanın karşısı da eski NT mağazı malum 3 katlı bina da Mc Donald's oluyor. He çok işimiz olur mu hayır ama en azından büyükşehirlerde bu kavramlar öyle veya böyle markadır ve bu markalar Çiftlik'e yakışır. Hayırlı olsun ne diyelim.  >l<

Ollivanders

Aynen ersin abi . Mcdonals , burger king , boyner vs olması gerekir. Buyuk bir kayıptı . Guzel oldu guzel. Mcchicken a devam buyuk boy kola ve yanında 6 lı nuggets :D

55.hakan

Burger King'in eskisinin neden kapandığını herkes biliyor galiba  :D

Ayberk

Alıntı yapılan: Serpico55 - 07 Aralık 2010, 21:57:56
Kapanırsa zaten Eski Haşet i yakmak lazım :D

Abi haşet zaten "Perili Dükkan" adıyla bir film serisi olmaya aday. ;D ;D ;D Yeni bir yer açılıyor, lan daha ismini öğrenemeden bi bakmışım kapanmış. Yazık, günah. İnşallah artık devamlı olur :)

kuzey55

boyner de açılıyo şimdi tek eksik starbucks :D

berusa55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 07 Aralık 2010, 22:08:26
boyner de açılıyo şimdi tek eksik starbucks :D

Onu da Bulvar AVM'ye bekliyorum Meydan'daki. Bakalım neden olmasın  ;)

ahmetsefa55

haşetın oraya mukemmel olur gercektende.artık eskısı gıbı degıl.ınsanlar dısarda yemeye alıstılar.en azından ben alıstım :D etrafında okullar var.56 lara yakın.bence 10 numara bı yerde acılıyo hayırlı olsun.mc donaldsın acıldıgı yerde cok guzel ama nedense cıftlıgın basları o kadar ılgı cekmıyo bende.o da hayırlı olsun.
bı gun bı musterım buralarda burger fln varmı dıye sormustu.dedım sorsana samsunda var mı  :D neyse yakıstı samsunuma  >l< >l< >l<

**KaR6**

çoluk çocuga eglence cıktı yine :) 2 burgerle 6 saat oturmaya kalkarsa millet, kapanması uzun sürmez ;D

hele de açıldıgı dukkanın uguru (!) göz önune alındıgında ne kadar açık kalacagı konusunda iddiaya girilebilir  :)

açık kalsın, dönere alternatif lazım ;)

Ayberk

Alıntı yapılan: **KaR6** - 07 Aralık 2010, 22:24:22
çoluk çocuga eglence cıktı yine :) 2 burgerle 6 saat oturmaya kalkarsa millet, kapanması uzun sürmez ;D

hele de açıldıgı dukkanın uguru (!) göz önune alındıgında ne kadar açık kalacagı konusunda iddiaya girilebilir  :)

açık kalsın, dönere alternatif lazım ;)

En azından OMÜ'den gördüğüm kadarıyla söylüyorum: Gençlik bu müesseseye aç :D ;D ;D

Yolu açık olsun, kapanmasın :-X

55.hakan

iki menü 9,95 liralık kampanyayı tavsiye ederim,bir arkadaşınızla 9,95'e iki menü alınabiliyor.

kalptenþimþek

07 Aralık 2010, 22:45:07 #14 Son düzenlenme: 07 Aralık 2010, 23:29:07 kalptenþimþek
Hey gidi geçen yıllar,Haşet ve daha nice işletmenin tabela indirip kaldırdığı mekanda ilk Anatolia vardı..Biz lisedeyken takılırdık..Samsun'un ilk fast foodlarından sayılırdı..
Bir gün bi baktım ki kapanmış :o niye anlamamıştık ta o zamandan... :-\ :)