Bora Jet Bursa - Samsun Seferleri Başlıyor

Başlatan berusa55, 16 Temmuz 2010, 19:45:49

« önceki - sonraki »

Burak

ben sürekli muğladan trabzon arabasıyla geliyordum samsuna samsunda otobüsün yarısı boşalıyordu zaten gerisi diğer karadeniz illerine gidiyordu

emre

OR-Gİ havaalanı diye bir projeleri vardı 3-4 senedir zaten.Ama detaylarını bilmiyorum neler oldu neler döndü.Ordulular(Gabakçılar) ve Giresunlular(Isırgancılar) da çok hevesli bu konuda iyi bir seçim malzemesi  :D

Burak

iyide bunun orduya ne faydası varki aynı şekilde giresuna tam ortaya yapılacak bir havaalanı her ikisine de en az birer saat uzaklıkta olacaktır zaten samsun havalimanından ordu da 1.5 saat falandır. travzan da giresun aşağı yukarı aynıdır türk milleti olarak gösterişe çok meraklıyız sanırım?

celebi

binikalamadım

deniz kıyısında olan kentler arasında niye karayolu veya havayolu ile gitmek zorunda bırakırlar insanları anlamıyorum...Samsun - İstanbul arası Deniz Otobüsü / Feribot seferi konsa tutmaz mı acaba ?

Burak

Alıntı yapılan: binikalamadım - 05 Ağustos 2010, 05:07:18
deniz kıyısında olan kentler arasında niye karayolu veya havayolu ile gitmek zorunda bırakırlar insanları anlamıyorum...Samsun - İstanbul arası Deniz Otobüsü / Feribot seferi konsa tutmaz mı acaba ?

uzun sürer kanımca o mesafeler

Serkan

Or-Gi projesi onaylanmadı onun yerine Şırnak ve hakkariye ortak bir havaalanı yapılmasına karar verildi ;) ayrıca bu yapılıcak havaalanına ekstra jetlerin inip kalkmasını sağlicak bir pist eklenicek ?

sadece55

Denizyolu uzak mesafelerde sıkıntı yaratır hem maliyeti kurtarmaz hem uzun sürer

binikalamadım

İstanbul Bursa seferi konulurken böyle düşünülmüştü ama şimdi çok tutuldu 75 dakikada gidiliyor karayolundan gidilse 4 saat tutulunca daha uzak mesafe olan Bandırma yada sefer konuldu oda çok tuttu 130 dakika sürüyor...Rahmetli babaannem anlatırdı eskiden İstanbuldan kalkıp Karadenizdeki tüm limanlara uğrayarak yolcu ve yük indirip her durduğu limandanda yolcu ve yük alıp Hopaya giden bir sefer varmış ertesi günde Hopadan kalkıp İstanbula aynı şekilde devam edermiş