Botaş - SAMSUN BASKET

Başlatan beşnumara, 04 Mart 2009, 20:47:38

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: yaman55 - 07 Mart 2009, 22:02:40
stadamı gitsem internetten bu maçımı takip etsem kararsızım ::)

Bu ne saçma bir soru ben antepten yanıyorum stadda olabilsem diye.Sen Samsun'dan gitsem mi diye düşünüyosun gerçekten ilginç...

yaman55

olur niye olmasın kimse inanmıyor başarıya en güvendiğim adam sercan bile sallamıyosa yapacak bişey yok demektir kazansakta kaybetsekde rizeye gidiyorum ama

yaman55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 08 Mart 2009, 01:33:30
Bu ne saçma bir soru ben antepten yanıyorum stadda olabilsem diye.Sen Samsun'dan gitsem mi diye düşünüyosun gerçekten ilginç...

arkadaşım manisa maçında stada giriş tam rezaletti 30.dakikada anca girdim stada orduda daha beteri oldu kimse taraftara sahip çıkmıyor ne yazıkki

Akyol

yaman55 biraz erken gelirsen gayet rahat giriliyor stada bazı arkadaşlarımız başka illerde ahlanıp vahlanırken sen Samsun'da olup gelmezsen büyük soru işareti olur bence vicdan-gönül meselesi saygım var  ;)

berusa55

Yaman kardeşim o kapılarda öğlende oynanacak maça sabah ezanında sonra gelip yatanlar vardı. Ben bizzati yaşadım bunları. Saatlerce önce tıkış tıkış sıralarda beklerdik. O yüzden biraz erken gel rahatça girersin dostum...

Neyse konu başlığını dağıtmayalım  ;) Yarınki maçta SBK'yaz başarılar. Güldürün yine yüzümüzü...

yaman55

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 08 Mart 2009, 02:03:03
yaman55 biraz erken gelirsen gayet rahat giriliyor stada bazı arkadaşlarımız başka illerde ahlanıp vahlanırken sen Samsun'da olup gelmezsen büyük soru işareti olur bence vicdan-gönül meselesi saygım var  ;)

tamam anlıyorum onları askerdeyken bende dövündüm ben stada gidicem her zamanki gibi içeri girmem bolulu arkadaşlarla atkı takas etmek istiyorum şu sercanın yaptığı gerçekten çok moralimi bozdu biz malatyada ölümlerden döndük kafamın üstünden ekmek bıcağı geçti boğazıma saplanabilirdi bizim çektiklerimize bak adamlardaki keyfe bak geçen hafta orduda stada girişlerde yaşananlardan köktaşın haberi varmıydı taraftarı hiçmi hiç sahip çıkamayan yönetim var şuan da ne yazıkki ve biz çok iyi biliyoruz taraftar olmasa bu takım 2lig b'ye çoktan düşmüştü

yaman55

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Mart 2009, 02:07:02
Yaman kardeşim o kapılarda öğlende oynanacak maça sabah ezanında sonra gelip yatanlar vardı. Ben bizzati yaşadım bunları. Saatlerce önce tıkış tıkış sıralarda beklerdik. O yüzden biraz erken gel rahatça girersin dostum...

Neyse konu başlığını dağıtmayalım  ;) Yarınki maçta SBK'yaz başarılar. Güldürün yine yüzümüzü...

biliyorum berusa fenerin şampiyon olduğu sene burdaki son maçında  19:00 daki maça stadın içine 12:30 da girmiştik ama   senin dediğin zamanki futbolcular yöneticiler de SAMSUNSPORLULUK daha çoktu

beşnumara

08 Mart 2009, 02:31:02 #52 Son düzenlenme: 08 Mart 2009, 02:44:08 beþnumara
pankart çalışmaları :D mekanımız yoktu öğrenci evinde bi şeyler yapmaya çalıştık.

maçla ilgili fotolar yarın  :D maç öncesi maç esnası ve sonrası foto ve videoları yüklemeye çalışırım.

berusa55

Sevgili arkadaşlar şu paylaşımları Bolu maçı başığına atsak ya?  :D

Basket maçı konusu ciddi ciddi dağıldı...

yaman55

tamam özür dediğim gibi çankaya maçı gibi olur ama kazanırız özellikle mcbride asist şov bekliyorum

BekiRcaN_5s

alison manyak oyuna soradan girsin manyak ribaund yapıyo:)

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: beşnumara - 08 Mart 2009, 02:31:02
pankart çalışmaları :D mekanımız yoktu öğrenci evinde bi şeyler yapmaya çalıştık.

Kardeşim napıyosun pergelle yarıçapını mı alıyosun ;D ;D ;D

Seninle gurur duyuyorum kardeşim...Adana da harika işler yapıyosun..

Göğsümüzü kabartmaya devam et be Şanlı Samsunsporlu ;)

celebi

beşnumara

abi R'lerin çapını alıyodum :D Malum R' leri hem pankarta yazmak hem de söylemek sorun oluyo bazen ;D ;D

BekiRcaN_5s

helal olsun walla diyecek hiç bişey yok gerçekten tebrik ediyoruz........... Her zaman arkandayız..

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Mart 2009, 02:44:43
helal olsun fatih kardeşim  :) evde sıcak herhalde şortla geziyorsun maşallah  :P

adana sıcaktır abi yaa :)