Çankaya Üniversitesi - SAMSUN BASKET

Başlatan berusa55, 28 Şubat 2009, 14:10:29

« önceki - sonraki »

BekiRcaN_5s

edecek inşallah...... Bide hakem karşı tarafı tutuyodu bariz belliydi o şartlarda yendik bunu da belirtmek istedim... 

ugrass

çok hatalı kararlar verdi.. ipne fedarasyon .... hakemler. >:(

King Of The North

Başkentli Samsunsporlular olarak gurur duydum,yanımızda getirdiğimiz arkadaşlardan 1 tanesi bu kadar kötü oyuna rağmen sizin etkiniz maçı almalarında önemli bir nedendi dedi.Neyse Samsun Basket şampiyon olsun biz her yere gideriz :)

esedullah

maviay55

maçın devre arasında su almaya gittim..eski hocamız hayrettin gümüşdağ samsunspor atkımı görünce bi gülümsedi bende ne yalan sölüyüm adamın adını hatırlayamadım  :P gittim yanına nasılsınız hocam falan konustuk..başkentli samsunsporlular olarak takımımızı desteklemeye geldik sizi de bekleriz tribünümüze dedim inş dedi..ben tribüne döndüm sonra
(bi ara böbürlenerek ben samsunsporun eski teknik direktörüyüm dedi sanki bilmioz takımı ne hale getirdi ne halde bıraktı çakal etrafı kesiyodu anca  ;D)

beşnumara

Alıntı yapılan: maviay55 - 03 Mart 2009, 20:27:58
maçın devre arasında su almaya gittim..eski hocamız hayrettin gümüşdağ samsunspor atkımı görünce bi gülümsedi bende ne yalan sölüyüm adamın adını hatırlayamadım  :P gittim yanına nasılsınız hocam falan konustuk..başkentli samsunsporlular olarak takımımızı desteklemeye geldik sizi de bekleriz tribünümüze dedim inş dedi..ben tribüne döndüm sonra
(bi ara böbürlenerek ben samsunsporun eski teknik direktörüyüm dedi sanki bilmioz takımı ne hale getirdi ne halde bıraktı çakal etrafı kesiyodu anca  ;D)
hocam konuyla alakası yok ama o avatarı nerden buldun yaaa koptum valla ;D ;D

maviay55

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Mart 2009, 20:29:57
hocam konuyla alakası yok ama o avatarı nerden buldun yaaa koptum valla ;D ;D
sizi bi anlık tebessüm ettirdiyse ne mutlu bana  :P

Akyol

avatar süper süper bana gs li arif i hatırlattı birden :P

ugrass

Alıntı yapılan: maviay55 - 03 Mart 2009, 20:27:58

kanka kabahat sende.. ;) davet etmicektin yuzune bakmıcaktın serefsizin..