CANTUĞ HOCAYLA DEVAM

Başlatan Sercan, 03 Şubat 2009, 00:05:11

« önceki - sonraki »

Sercan

Arkadaşlar AKStv 'de yaynlanan sporaksiyon programında Cantuğ Keskindemir'in SBK ile devam edeceği açıklandı.Bu zor günlerde çok iyi bir haber bu gerçekten...

Sadece Samsunspor

hayırlı olsun hep destek tam destek, sbk ile avrupaya gidecez inşallah

Akyol

hayırlısı olmuş bence CANTUĞ HOCA bu takımın en önemli rengi şampiyonluk bekliyoruz sizden kızlar ...

berkay55

hayırlı olsun olması gerekn buydu

guvener55

hocanın ayrılma gerekçesi bence şehire yaptığı bir çağrı.o takıma gerçekten yetkili kişiler tarafından pek sahip çıkılmıyor.yoksa hoca takımından takımda hocamızdan çok memnun inşallah sene sonunda avrupaya gider kızlarımız

CeLL-O

Hayırlı olsun.. Cantuğ Hocamızla yeni başarılara..

cembaba

Beklenen bişeydi. Hayırlı Olsun...

Sercan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 03 Şubat 2009, 12:09:58
Olması gereken buydu ; ama gereken kamuoyunu yıne yaratamadık ..!

Aynen adam istifa ettiğiyle kaldı.Hiçbir halta yaramadı adamın istifa etmesi...

jean

beklenilen sonuctu zaten sasirmadim bjk de gs de kaybetti bu hafta su an en iyisi biziz 3 u disinda mac vermedik zaten ikisinide aldik fazlasiyla inslalh aksilik cikmazda boyle devam ederiz

Sadece Samsunspor

AlıntıKeskindemir görevde kaldı!

03 Şubat 2009 / 14:04

Samsun Basketbol Kulübü yönetimi, uzun süren görüşmeler sonunda daha önce istifasını açıklayan antrenör Cantuğ Keskindemir ile 3 yıllığına anlaşmaya vardı.

Samsun Basketbol Kulübü Başkan Vekili İsmail Hut ve antrenör Cantuğ Keskindemir, kulüp binasında konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Beşiktaş maçının ardından istifasını açıklayan antrenör Cantuğ Keskindemir'in istifa kararının öncelikle yönetimi, teknik ekibi ve taraftarları çok üzdüğünü dile getiren İsmail Hut, "Bu takımı 1. Lig'e çıkartıp 2. sıraya taşınmasında hocamızın emeği çok büyüktür. Hepimiz de her zaman hocamızın arkasında olduk.
Ailede bazen kırgınlıklar olabilir ve yanlış anlaşılmalarda, önemli olan ufak tefek sorunları görüp bilmek önemlidir. Hocamızın istifa gerekçelerini yönetim kurulu bir haftadır tartışıyor. En son dün akşam yaptığımız toplantıda detaylı bir şekilde masaya yatırıldı. Hocamızla sorunları konuşarak bir adım daha ileriye gittik. Bu müjdeyi vermek istiyorum. Cantuğ hocamızla 3 yıllık anlaşmaya vardık. Önümüzdeki günlerde sözleşme yapılacak" dedi.

Yaklaşık 10 gün önce Beşiktaş maçından sonra bir açıklama yaptığını belirten antrenör Cantuğ Keskindemir, yapılan görüşmeler sonucu anlaşmanın sağlandığını, amaçlarının Samsun Basketbol Kulübü'nü en iyi yere getirmek olduğunu ifade etti.

Sorunların büyük bir bölümünün de yönetim kurulunun çalışmaları sonucu halledildiğini açıklayan Keskindemir, "Yönetim kuruluna sunduğum şartlar, takımızda bazı maddi aksaklıklar vardı. Maddi sorunların yüzde 80'i halledildi. Bilinmeliki her şey maddiyata dayanıyor, maddiyat çok önemlidir. Maddi yönden bir sıkıntı olmadığı sürece bir sorun olmaz. Ekip olarak Samsun halkını özlediği başarıya kavuşturmak istiyoruz" şeklinde konuştu.(iha)

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=8724

eLLis

Hayırlı olsun eğer avrupu kupalarına gidersek sponsorda gelir heralde.

berkay55

HELAL OLSUN BEYAZ EV ET LOKANTASI HUSEYIN TAYINCIYE ADAM TEK BASINA KALKIO TUM YUKUN ALTINDAN

Baskent_Samsunspor

cantuğ hocayı kararından dolayı tebrik ediyorum en güzel günlere hepberaber adı samsun olan heryerde varız

jean

sponsor isi ne oldu cok merak ediyom hallolacakti sozde

Clint_Eastwood

Çok güzel bir haber, Cantuğ Hoca çok başarılı işere imza atacaktır yine... Umarım şampiyon oluruz ve Avrupa kupalarında ünlü klüpleri Yaşar Doğu'ya getiririz...