CHP Samsun Büyüksehir Bld. Bsk. Adayi Mehmet Atalay´dan SAMSUNSPOR´a destek sözü

Başlatan europe_55, 25 Ocak 2009, 00:53:39

« önceki - sonraki »

ÇaÇa

Samsunspor'u ağzına bile alamayan bir başkan istemiyoruz.Burası Siyaset Meydanı değil ama Söz Konusu Samsun ve Samsunspor olunca kusura bakmasın kimse yazıyorum işte.

red_white

Sbk ve Samsunspor maçlarında artık yzy nin kulaklarını iyi sözlerle çınlatmalıyızz anladınız sizz

mctlçy

snra çewik kuvvet bizi çınlatısn..geçen senki diyarbakır maçını bilenler blir ;)

samsunmania

Alıntı yapılan: red_white - 06 Şubat 2009, 01:22:03
Sbk ve Samsunspor maçlarında artık yzy nin kulaklarını iyi sözlerle çınlatmalıyızz anladınız sizz

Tabii ki çınlatın.İlle kötü sözle olacak değil ya. Maksat Samsunspor'u gündemde tutmak değil mi. Sabah, gazetesini eline aldığında mutlaka okuyacakır.

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 06 Şubat 2009, 11:21:17
Yani konussam olmaz , sussam gönül razı değil .. Tamam AKP'li yusuf ziyayı cok eleştiriyoruz ama karsısına adam gibi bir aday cıkaramadılar .. Adaylara sözümüz yok , ama onlarda da secımı kazanacak vasıf yok , adım gibi eminim kendileri de biliyorlar .. Samsunu tekelleştirdiler her konuda secim , spor , siyaset ....
kardeşim adanada aytaç durak karşısına çıkacak adayları kendisi belirliyor gerçekten.kendisi kazanacak şekilde ayarlıyor.adamın gücü var. aynı şekilde samsunda da heralde yusuf ziya belirlemiş rakipleini ki kendisini zorlayan hiç aday yok.

CeLL-O

Baskent_Samsunspor

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 06 Şubat 2009, 21:21:58
bence samsunsporu siyasete bulaştırmasınlar

reklam amaçlı tabiki bulaşdırmasınlar ama seçildikden sonra Samsunspora yarar sağlayacaksa istediği kadar bulaşdırsın.

Akyol

geçiniz sayın atalay sayın yılmaz herkese yutturursunuz da biz yutmayız artık seçim vaadlerinizi kendinize saklayın SAMSUNSPOR'umuz da alet etmeyin adım gibi eminim ki sizde gelseniz bir yararınız dokunmayacak bu takıma boş sözlere karnımız tok!!!

55.hakan

Ben mehmet atalay ı destekliyorum veya destek sözü verecek diğer adayları çünkü yusuf ziya nın samsunspor u desteklemeyeceği kesin...

supernatural_55

bence bu lafların hepsi vaad ve köprüyü geçnce o da samsunsporu unutacak yasalar çerçevesinde demesinden belli.hukuk kitaplarında böyle bi görev yok ben de koltuğumu düşüneym düşüncesine gircek ve partisine karşı sorumlu olarak koltuğunu korumaya çalışacak.bizler de yine kendimize kızp durcaz sonuç gene hüsran:(

supernatural_55

bence biz samsuniyi belediye encümenine sokalım bütçede büyük bi yer açsın SAMSUNSPOR.UMUZA:)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 06 Şubat 2009, 22:21:42
bence biz samsuniyi belediye encümenine sokalım bütçede büyük bi yer açsın SAMSUNSPOR.UMUZA:)

:)

Eyvallah birader...  :(

supernatural_55

:)şaka bi tarafa da hakkaten böyle karar alma organlarında gönülden samsunsporlular olmalı tabi bence.böyle olursa sadece isimlere takılmamış sorunu köklerden çözmeye başlarız ama elden gelen bişey yok malesf:(

supernatural_55

inş.kardeşm tek isteğimz bu zaten SAMSUNSPOR için artık bişeyler yapılsın vaad ve yalan sözlerde kalmasın herşey...