CHP Samsun Büyüksehir Bld. Bsk. Adayi Mehmet Atalay´dan SAMSUNSPOR´a destek sözü

Başlatan europe_55, 25 Ocak 2009, 00:53:39

« önceki - sonraki »

europe_55

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Atalay, AKP'nin yaptırdığı kamuoyu anketlerinin gerçeği yansıtmadığını kaydederek: "Maça çıkmadan skor belli olmaz" dedi. Ardından: " Eskiden Belediye, şehir emaneti anlamına geliyordu. Belediye Başkanı'na da 'Şehr_i emin' deniyordu. Yani şehrin emanet edildiği kişi. Biz göreve geldiğimizde, şehrin emanet edilebileceği emin kişiler olmaya söz veriyoruz. Kapalı kapılar arkasında ihaleler yapmak yerine, şeffaf ve her şeyin kamuoyu önünde olduğu bir belediyecilik yapacağız. 19 Mayıs Şehri'nin simgesini sülün yerine, yeniden Gazi Mustafa Kemal Atatürk olacağının sözünü veriyoruz . Yasalar çerçevesinde, Samsunspor'a da elimizden gelen tüm yardımı yapmaya söz veriyoruz" dedi.

Kaynak: http://haberexen.com/news_detail.php?id=8462

since1965

Samsunspor un yanında yer aldıgını söyleyen kimse onun ileyiz.Partinin önemi yok.

Recep

bu atalayda trabzonlu mu
köprüyü geçene kadar mı bunları söylüyor

Sadece Samsunspor

en azından samsunspor ismi geçmeye başladı partilerde ;) yani bir gelişme var, ama bunlar köprüyü geçene kadar olabilir, hiçbir partiye güvenmiyorum doğrusu

red_white

YaşarDoğu

Yalnızca BİZ

samsunmania

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 25 Ocak 2009, 02:03:40
Yasalar çerçevesi dedi. Umudum hiç yok...

Yasalar çerçevesindekiler bize yeter de artar bile. Keşke olsa.

HaSaNCaN

ayrıca ilkadımdan chp adayı Nihat Batur eskiler bilir. ayrıca 20 ocakta mezarlığada gelmişti başkanımızın yanında çok iyi biri. Samsunspora destek çıkacak isim. inş. seçilir.

Akyol

yasalar çerçevesinde lafı geçtiyse anlayın ki ilerde mazaret olarak öne sürecek bu kelimeyi yani şimdikilerde yardım etse yasalar çerçevesinde edecekler bana inandırıcı gelmedi.

55_HayLAZ_55

bu adam AKP den olucak diyorlardı trabzon adayı olucak denildi sonra samsun adayı denildi şimdi CHP den nasıl oluyor böyle işler.

kuzey55

samsunspor için birşey yapma sözü verenlerin her zaman arkasında oluruz,olacağız...

55_HayLAZ_55

aynen en azından adamların ağzından samsunspor lafı çıkıyor YZY samsunsporu ağzına almamak için yemin etmiş sanki

kuzey55

ayrıca yusuf ziya yılmaz ın birşey yapmayacağından emin olduğumuz için samsunspor diyen diğer adayları denemek gerek diye düşünüyorum.

jean

bu mehmet atalay eskiden yoneticilik yapan bir abimiz samsunsporlu bildigim kadariyla