mttsamsunlular.net Sitesi ACILMISTIR..!

Başlatan MeL_55, 06 Nisan 2009, 20:11:09

« önceki - sonraki »

MeL_55

06 Nisan 2009, 20:11:09 Son düzenlenme: 17 Nisan 2009, 12:46:16 MeL_55

Arkadaslar yaklasik 1 ay önce Mehmet abi, Erdem abi ve tüm diyer Muhammet Teoman Tas Samsunlular Dernegin üyeleri yeni Site yapma karari almistir.
Bu görev bana verilmistir. Bu siteyi yapmak benim icin gurur verici. 
Sayfamiz henüz yapim asamasindadir. Sanirim 2-3 gün sonra sayfamizi acabiliriz.
Sitenin görünümü üsteki gördügnüz resim gibi olacak.
Sayfamizda Iletişim bilgileri, Kendi Kaleminden M.Teoman Taş, Otobiyografisi, Foto-Arşiv, Dernek Faaliyetlerimiz, Teoman Taş Hakkında yazılanlar vs.vs  bölümler icercek.   

Not: Resim'de Sayfanin bitmis görünümü degildir!

www.mttsamsunlular.net

okan

İnceledim sade ve güzel bir site oluyor emeğin için teşekkürler

AntZ

Emeği geçenlerin ellerine emeklerine, sağlık sabırsızlıkla bekliyoruz

CeLL-O

Sabırsızlıkla bekliyoruz , güzel olmuş böyle bir site fikri..

mehmet yılmaz

Siteyi hazırlamakta olan Melih'e bir kez daha teşekkür ediyorum. Geçireceği bir operasyon nedeniyle biraz uzayabilir tam olarak bitmesi ama sonu güzel olacaktır.

Derneğimizin faaliyetlerini sitemizin dışında ilgili adresten de görebileceksiniz.

europe_55

Böyle bir site actiklari icin emegi gecen herkese sonsuz tesekkürler...

Allah yardimciniz olsun...

MeL_55

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Nisan 2009, 19:13:50
Siteyi hazırlamakta olan Melih'e bir kez daha teşekkür ediyorum. Geçireceği bir operasyon nedeniyle biraz uzayabilir tam olarak bitmesi ama sonu güzel olacaktır.

Derneğimizin faaliyetlerini sitemizin dışında ilgili adresten de görebileceksiniz.

Rica ederim nedemek, bu siteyi Rahmetli Teoman abime yapabildigim icin cok gururluyum.
Operasyon'dan önce bitirmeye calisacagim... Yarin birde uzman doktorlara görünecegim bakalim ne dicekler..

celebi

şimdiden hayırlı olsun gerçektende mükemmel bir proje

Clint_Eastwood

Emeği geçen herkese teşekkürler, hayırlı olsun....

edmontdante

Alıntı yapılan: MeL_55 - 08 Nisan 2009, 19:41:34
Rica ederim nedemek, bu siteyi Rahmetli Teoman abime yapabildigim icin cok gururluyum.
Operasyon'dan önce bitirmeye calisacagim... Yarin birde uzman doktorlara görünecegim bakalim ne dicekler..

Ellerine sağlık Melih.Geçmiş olsun umarım önemli birşey  yoktur

HoliganSamSunLu

yapan kardeşimizden allah razı olsun büyük bir eksiklikti emeği geçenlere teşekkürler...

**KaR6**

dernek üyelerinin kim oldukları da yazarsa iyi olur, insanlar birbirlerini tanır..

MeL_55

Alıntı yapılan: edmontdante - 08 Nisan 2009, 23:35:54
Ellerine sağlık Melih.Geçmiş olsun umarım önemli birşey  yoktur

Sagol edmontdante abim ;)
Yarin belli olcak iste hersey bakalim ne dicek doktorlar  :-\

MeL_55

Arkadaslar kusura bakmayin sitemizin acilmasi biraz geciktti... Günlerce doktorlarda oldugum icin devam calisamadim... en kisa zamanda bitirecegim.

beşnumara