SÜPER LİG 2023-2024 | 18.HAFTA | Alanyaspor 3 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 24 Aralık 2023, 23:12:54

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Yunus emreyi sag bek oynatmak nerden cikti ya. Zaten sol bekin aksiyordu bide uydurma sag bekle cikoyorsun. 2 bekinde kotu. Orta saha top tutamiyor. 2.yari hemen degisikliklerle 1 puan almamiz lazim. Sadece kanatlari hizli olan takima karsi bu beklerle cikmak anlamsiz. Rakip analizi yapilmadimi ben anlamadim

isyan

Defans hatti orta saha cizgisinde ama orta saha'da ne top hakimiyeti var nede adam üstünlügü. Cok kötüyüz

Sadece Samsunspor

Yedekler baktim bek oynicak kimse yok malesef. Taktik degismesi lazim. 3luye donmeliyiz bu kadro suan icin eksiklerle 3lu oynar

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Aralık 2023, 16:55:11Yunus emreyi sag bek oynatmak nerden cikti ya. Zaten sol bekin aksiyordu bide uydurma sag bekle cikoyorsun. 2 bekinde kotu. Orta saha top tutamiyor. 2.yari hemen degisikliklerle 1 puan almamiz lazim. Sadece kanatlari hizli olan takima karsi bu beklerle cikmak anlamsiz. Rakip analizi yapilmadimi ben anlamadim

Topçu yok. Adam mecbur kalıyor devşirme oyuncuya. Yunus emre stoper bölgesinde oynayan birisi. Az dengeli olması gerekiyordu. Ama tutmadı.Üstüne Alim çok kötüydü. Defans hallaç pamuğu oldu

_SoN_

Son zamanlarda izlediğmiz en kötü Samsunspor, özellikle takım defansımız çok ama çok kötü.

kutsalforma

Geçmiş olsun, TFF 1. Lig hayırlı olsun, başkan içimizdeki İrlandalılar diye siyaset yapmaya devam etsin. Suçlu olan hep diğerleri, her şeyi en iyi sen biliyorsun, nede olsa Liman işletiyorsun, neyse bu takımdan cacık değil küflü köy yoğurdu bile olmaz. Alanya girdiği pozisyonların yarısını atsa maç şuan 5-0 falandı. Şaka gibi, kümede kalma maçı ve kaleye şutumuz yok Aq. Orta sahaya uçak iner, ben bugün itibari ile kesinlikle ümidimi kestim. Takım ligde kalırsa, çok çok büyük sürpriz olur

gkhn

Golden sonra tam 4 dakikadır maç duruyor Türkiye ligi bu konuda berbat bir türlü şunu aşamıyoruz bu kadar maç duruşuna izin verilmesi  normal değil.

Raqua55

Bu kadar basit gol yersek olmaz bu iş. Son gol nedir birisi faul yapmıyor. Sokarım böyle defansa

55.hakan

Düşsek bile bu oyuncuları tutacaksın transfer yapamadığına göre mecbur tutmak zorundasın. Bastır parasını tut.

_SoN_

Bu maçta oyun anlamında da mücadele anlamında da çok gerideydik, oyuncu kalitesinin yanında hem oyunda hem mücadelede geri kalırsan bu saatten sonra bu ligte tutunamazsın.

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=iDBZrG9brAU

Bu mağlubiyetin sadece skor olarak değil başka açılardan da hayli moral bozucu olduğunu söylemem lazım. Kötü oldu.

brigand

Oyuncu kalitesinin direkt etki ettiği bir maç izledik yine. Alanya müthiş bir tempo ve taktik üstünlüğüyle oynamadı ama bireysel beceriler ve pas kaliteleri bizi maçın büyük kısmında bizi egale etti. Bu arayı nasıl değerlendireceğimiz ve ilk 11'de yapılacak bazı değişiklikler Karagümrük maçı ve dolayısıyla sezonun geri kalanı için karar verici bir etkiye sahip olacak. 

jean

Moral bozucu maglubiyet oldu kasimpasayi yenince umutlanmistim tekrar basa donduk