Yasin Öztekin

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Ocak 2021, 19:49:02

« önceki - sonraki »

5trawberry

Sana git diyemem, kal demek de gelmiyor içimden.

Sadece Samsunspor

Valla 2 tane net kacirinca saç baş yoldurmuştu ki. Son attığı gol harikaydı. 3 gol attı 1 asist yaptı. Tebrikler.

emrealtinsk

Gol krallığını düşündüğü için müsait pozisyonlarda pas vermek çok istemiyor

ercan0655

Takımda en çok gol atan asist yapan oyuncuydun ama hep bir terslik vardı sende. Gittiğine sevindim takımın üstünde menfi bir etkin vardı. Hele duran topları kullanmakta ısrar etmen, pas vermekten kaçınman, bir iki maç iyi oynayıp sonra takımı sabote etmen ile beni geriyordun. Yolun açık olsun.

Sadece Samsunspor

İyi niyetliydi en azından bazıları gibi karaktersiz değildi. 35 yaşında 28 maçta 12 gol 7 asist gayet olumlu bir istatistik. Yerine alacakları adam bakalım bu sayıları tutturabilecek mi

eprianu

Yasin'in attığı goller

Balıkesirspor(4)
Denizlispor(3)
Tuzlaspor(2)
Ankaragücü(1)
Boluspor(1)
Keçiörengücü(1)

Yasin'in yaptığı asistler

Gençlerbirliği(2)
Denizlispor(2)
Balıkesirpor(1)
Menemenspor(1)
BB Erzurumspor(1)

Bunların dışında sorulması gereken çok kritik bir iki soru var: Yasin kaç tane kritik maç kazandırmış? Üst sıralardaki rakiplerimizle oynarken kaç maça ağırlığını koymuş?

Hücum kanat oynayan bir adam kaç tane maçı bir kere bile çizgiye inip pozisyon oluştur(a)madan tamamladı, ben sayamadım. Sahadaki miskin gezişleri de insanı çileden çıkarıyordu. Yolu bizimle bir daha kesişmez İnşallah.

eprianu

Çok kısa bir süre Eyüpspor-Göztepe maçına göz attım. İçeride çok net pozisyonda iki adam olmasına rağmen önce çalım attı, sonra kafasını kaldırmadan kaleye vurdu ve gol olacak pozisyonu harcadı.

İyi ki göndermişiz. Bu kafayla bize faydası olmazdı.