Mehmet Nas,Adnan Güngör ve Musa Aydın'ın sözleşmeleri sona eriyor...!!

Başlatan Uğur Yıldız, 28 Nisan 2010, 01:33:37

« önceki - sonraki »

lucarelli

Alıntı yapılan: dukeburak - 10 Mayıs 2010, 12:07:28
adnan ın çocuğu olmuş sanırım gazete de öyle yazıyor takımı da dün itibariyle küme düştü eşi samsunda doğum yapmış anladığım kadarıyla belli olmaz belki gelebilir

Allah çocuğuna sağlıklı bir ömür nasip etsin ama yine de Adnan gelmesin, Trabzonspora gitsin, Ofspora gitsin, Trabzon Telekoma gitsin ama bize gelmesin..

YaşarDoğu

Mehmet Nas giti Sivasa, Musa gitti Bucaya...Adnanın cehenneme kadar yolu var.

Cenk İşler gelir mi , o da gelemez, getirtmezler...

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: lucarelli - 10 Mayıs 2010, 14:07:14
Allah çocuğuna sağlıklı bir ömür nasip etsin ama yine de Adnan gelmesin, Trabzonspora gitsin, Ofspora gitsin, Trabzon Telekoma gitsin ama bize gelmesin..

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: Ant55 - 07 Mayıs 2010, 21:55:04
Bu arada Adnan bizi sattı diyen arkadaşlara katılmıyorum, kaç kuruşluk adam ki bizi satacak, biz istersek fiyatı neyse alırız, her malın bir ederi var.  :-*

Sonuna Kadar 55

hiçbiri gelmez onlar parayı ve süper ligi seven insanlar pek tamim etmiyorum..başka umutlar olsun bizde inş daha iyiler gelir

ChucKeR

hayal ettik sadece eski samsunu görebilirmiyiz diye hayalden öteye de gitmedi zaten.

3 ü de bizim alt yapımızdan yetişti. vaktinde yetersiz kalıyolar die çok mırıldandığımı hatırlıyorum şimdi hayal diyoruz. ne durumlara düştük biz nasıl düştük...

celebi

zaten mehmet nas sivasa musa aydın bucaya gitti. cenk sanırım kasımpaşada kalacak

kumköylü ahmet

bosa hayeller yine sanki bu seneryo daha oncede oynamidi
adnana trabzon binsin

Gorkem

mehmet nas sivasa, musa aydın bucaya, adnanda cehennemin dibine gitti :D

mimar55

kardeşlerim mehmetnas sivasa musa aydın ise manisa ile anlaştı bu kanuda burda kapandıiiiiiii :o

Atakumlu

Alıntı yapılan: mimar55 - 03 Haziran 2010, 17:53:43
kardeşlerim mehmetnas sivasa musa aydın ise manisa ile anlaştı bu kanuda burda kapandıiiiiiii :o

bucayla anlasmıstı simdi manisa ya mı gitti  :o :o

Burak

musa bucaya gitti diye biliyorum o değilde bu başlığın bir kıymeti kalmadıki adnan zaten gelemez konuda kapanır:D

celebi

Burak