Mehmet Nas,Adnan Güngör ve Musa Aydın'ın sözleşmeleri sona eriyor...!!

Başlatan Uğur Yıldız, 28 Nisan 2010, 01:33:37

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

aslında bırakım buyukler halletsın dıyodum ama dayanamadım hacettepe macı ilk deplasmanımdı turgutun ankarada yaptıgını gozumle gordum yanı sen gormesende bız gorduk
adnan konusuna gelınce de benım futbol gorusume gore adnan suan kı takımdan bıle 11 den bırını kesecek kapasıte de deıl ayrıca cok mukemmel bı yetenegede sahıp olsa ekmek yedıgı yere ıhanet edercesıne konusmıcaktı bu benım ıcın affedemıyecegım bı konudur haa ama olur da bı gun tekrar samsunsporumuza doner o zaman da ıyı oynarsa alkıslarım kotu oynarsa elestırırım ama adnan bu takımda gormek ıstedıgım en son topculardan bırıdır
ayrıca foruma gelmıssın sıtenın ( benımde zaman ıcerısınde ogrendıgım ) harbı samsunsporlularına asılsız ıftıralar atıyosun yok tanju yok bılmem ne once bı bak bu sıte de kım kımın nesı samsunspor ıcın neler yapıyo bu ınsanlar ondan sora elestırını yap ama sadece elestrı hakaret etme

Akyol

@chucker

Birincisi kolbastı Adnan'ın SAMSUNSPOR'a dönmesinden ise 40 yaşındaki Kirita'yı tercih ederim! Hee diyeceksinki cahiiilll cahiiill ama bende sana diyecem ki ya Krita Türk vatandaşı olurda gelirse sen ne olacaksın? Neyse bunu geç...

Bak güzel kardeşim sitemize girmişsin, sitemiz diyorum burası SADECE SAMSUNSPOR diyen herkesin sitesidir merak ettim sende bu sitenin sahiplerinden misin? Kendini öyle hissediyorsan ne ala yoksa mualla durumları var ortada...

7 Mesaj atmışsın 6'sı avukatlık üzerine! Ankara'da Turgut'un yaptıklarını canlı yayında sitemize ben anlattım hayal gücüm çok genişti Turgut 5 gol attı gollerden sonra formasını değil heyecandan şortunu çıkartmaya çalıştı ama ben nerelere çektim olayı. Saf değiliz bilesin!

Turgut,Adnan falan filan... Herkes geçer gider arkadaşım baki kalacak olan bu Arma ise geçelim kişileri hak edene verelim sevgimizi. Sanada nacizane tavsiyem bu siteye uyum sağlaman yönünde. Burda yıllarını tribünlerde 5 kuruş yardım almadan, deplasmanlara giden, kombine sahibi, bu takıma herşeyiyle bağlı taraftarların olduğunu unutma!

Sahi Kirita Türk olsa... :-*

beşnumara

Alıntıturgut olayına gelecek olrsak. ben hacettepe deplasmanındaydım olay önümde gerçekleşti turgutu çok sewerim özellikle onu takip ettm. bana kalırsa abartıdır. turgut oynamadı kabul ama takımda oynamadı. o hocanın mallığıydı neyse. ama ben elinde kolunda bi hareket falan görmedim. tek yaptığı tepki gülümsemesidir bu da bana kalırsa erdemdir küfretmek dururken gülümsediyse.
eğer turgut sadece gülümseyip geçtiyse bize çektiği hareketi sana armağan ediyorum.baktıkça beni hatırlarsın ;)

insanları bu kadar aptal yerine koymayın.karşınızda çift takımlı veya samsunspor tribünlerine yeni takılan birileri yok.yıllardır gecesini gündüzünü veren insanlar var.biz samsunda futbol takımında da yönetimde de tribünlerde de kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.merak ediyorum samsunspor haberlerini nerden kimden alıyorsun?

CeLiL_55

güzel bi başlık olmuş gönül isterdiki Cenk Serkan Celil Musa Mehmet tekrar Samsunspor'da biraraya gelebilseydi... şimdiki duruma binayen Cenk'in sezon başında Samsunspor için yapmak istediklerini biliyor herkes Cenk gözü kapalı gelir Musa ve Mehmet ismail uyanık gibi adam gibi adam olsa gelirlerdi mevcut isimlerden gelebilecek tek oyuncu Cenk olur..

kaptan 55

adnan'ı bırak getirmeyi transfer listesine sokan zihniyete ne derim ben?

AntZ

Gündemde Adnan'da yok şükürler olsun isteyende. Ama bulduk soytarıyı oynatıyoruz, gündemdeymiş gibi yapın içinizdekileri yazın gitsin  :D

Hacettepe ye gitti düştü, Diyarbakır a gitti düştü, süper ligden kimse aman biz de düşmeyelim diye almaz zaten, mümkünse biz de almayalım.

Bu arada Adnan bizi sattı diyen arkadaşlara katılmıyorum, kaç kuruşluk adam ki bizi satacak, biz istersek fiyatı neyse alırız, her malın bir ederi var.  :-*

cem

Alıntı yapılan: Ant55 - 07 Mayıs 2010, 21:55:04
Gündemde Adnan'da yok şükürler olsun isteyende. Ama bulduk soytarıyı oynatıyoruz, gündemdeymiş gibi yapın içinizdekileri yazın gitsin  :D

Hacettepe ye gitti düştü, Diyarbakır a gitti düştü, süper ligden kimse aman biz de düşmeyelim diye almaz zaten, mümkünse biz de almayalım.

Bu arada Adnan bizi sattı diyen arkadaşlara katılmıyorum, kaç kuruşluk adam ki bizi satacak, biz istersek fiyatı neyse alırız, her malın bir ederi var.  :-*
cümlesi cümlesine katılıyorum....adnan bunları duysa ant55 yüzünden futbolu bırakırdı vallahi,bu laflar kavgada bile söylenmez :D :D

Uğur Yıldız

sitedeki herkesten özür diliyorum keşke bu konuyu açmayıp kimsenin sinirlerini germeseydim..ben sadece artık bıktım bank asyadan nolursa olsun super lıge donmek ıstedıgımden actım konuyu tekrar kusura bakmayın !!!!

FaTiH_HaN

Mehmet Nas'ın kardeşi kardeşimin dersaneden arkadaşı dün kendisine sordum Samsunspor'a yeniden dönme niyeti yada böyle bir taklif falan var mı diye yok dedi öyle bişe olsa haberim olurdu süper ligde oynamak istiyor dedi.
Listede yazılı adaylar arasında cenk harici gelebilecek yok gibi görünüyor.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 08 Mayıs 2010, 00:49:53
sitedeki herkesten özür diliyorum keşke bu konuyu açmayıp kimsenin sinirlerini germeseydim..ben sadece artık bıktım bank asyadan nolursa olsun super lıge donmek ıstedıgımden actım konuyu tekrar kusura bakmayın !!!!

Özür dilenecek bi durum yok kardeşim , sadece konuşulan isimlerden birini istemiyoruz Samsunsporumuzda o kadar.

Lusage

**KaR6**

zamanında bir tv programında telefonla baglanan konuklara kadın sunucu, beni almak için ne verirsiniz? diye bir soru sorup yaratıcı cevaplar bekliyordu.. baglanan bir adam bu soruya karşılık '100' milyon lira veririm demişti o zamanın parasıyla.. sunucu şaşırıp neden 100 lira diye sorunca, adam; sen en fazla 50 kilo çekersin, e kaşarın da kilosu 2 lira olduguna göre ederin 100 liradır, dedi.

üstteki muhabbeti okuyunca o geldi aklıma ;D

Burak

adnan ın çocuğu olmuş sanırım gazete de öyle yazıyor takımı da dün itibariyle küme düştü eşi samsunda doğum yapmış anladığım kadarıyla belli olmaz belki gelebilir

cezayir55

ozcan kiziltan bucayi birakiyormus bizim icin iyi bir ady olabilir