Mehmet Nas,Adnan Güngör ve Musa Aydın'ın sözleşmeleri sona eriyor...!!

Başlatan Uğur Yıldız, 28 Nisan 2010, 01:33:37

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

@chucker

ilhan ı burda tasvip eden kaç kişi var? İlhan ummakları transfer edenler şuanki yönetim , bizle ne alakası var?

Turgut  çükünün boyuna bakmadan terbiyesizlik yaparsa hakettiği tepkiyi alır.

kritaya istemekle cahilliğin ne alakası var.İstemekle cahillik ne alaka?

Tanju çolak diye bağıran bu sitede kim? asıl cahil sensin hatta iftira atıyosun.

ayrıca hayallerinin takımına giden bi adamı niye bu kadar savunuyorsun , yoksa seninde hayallerinin takımımı?

Nuri Asan gibi bi adm yoksada en azından onun ruhuna saygı gösterecek adamlar olsunlar.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: ChucKeR - 06 Mayıs 2010, 22:03:40

nuri asan gibi bi adam bulursan bana da haber ver. o zamanın insanının örneği bugun dünyada yok. takımı için kendini yakan son adam tottidir o da 5m yıllık alır. sen şimdi nuri asanı anlatırsın bana maçta tanju başkan die tempo tutarsın o kadar işte.

zuhahaha...  ;D ;D Samsuni'ye mi dedin bunu? Yuh! Harbiden montaj hatasısın sen birader. Bir de soruma cevap versene, senin hayallerinin takımı hangisi çakır efendi?  ;)

Ollivanders

Boyle insanlara tam kıl oluyorum daha dun gelmiş hemen damlamıs savunuculuga sana burda yer yok. Haddini bil samsunsporlulugumuzu sana sorgulatacak degiliz. Kimseden akıl alacak da degiliz. Biz adamlara degil renklere asıgız. Renklere ayıp edenleri taraftar hicbir zaman affetmeyecek. Aramızdaki fark bu ! Travesti turgut diye de bagırır adnani takımda gormekte istemez sana mı soracak bu taraftar tepkisini koyarken. Siz insallah kume duserisiniz diyen artisti de savunursunuz. Bolu daki attıgı penaltıyı da savunursunuz. Sizin samsunsporlu oldugunuza inanmıyorum. Siz adamlara gonlunuzu vermişssiniz samsunspora sehitlerine renklerine degil. Rahat bırakın dusun yakasından su takımın.  Bir kerede Samsunsporlulugu savunun.

Madem o kadar buyuk taraftarsın hadi bakalım yaptıklarını gosterde bizde senin ne oldugunu bilelim.

gozgoz yýlmaz

10 yılda 10 tane maça gitmemiştir bu şahsiyet. biz acı çekerken o türkiy kupası zaferini kutluyordur. adam olsa, forumu bir okur, bu insanlar ne için çabalamış, neler yapmış bir görürdü. ama adam olsa zaten SAMSUNSPOLU olur, değil Adnan babam yanlış yapsa Samsunspor'a yine söylerim.

Bunun gibiler Samsunspor'u afedersiniz metres gibi görüyor. Adnan efendi TS'den yüz bulamayacak, sonra geri gelecek. oldu canım, başka? Siteyi de zart diye çözmüş, hepimiz beleşçiyiz zaten, bedava deplasmana gidiyoruz, çakma forma alıyoruz, çift takımlıyız vsvs. Helal la sana nasıl da anlamışsın hemen.

erkutdem55

Burası sağlam karışmış.Bank Asyanın yabancı kontenjan kısıtlamasını atlamışım diye de cahil olmuşum,neyse cevap yazıp olayı büyütmeyeyim.Mehmet Hoca'ya bile laf atmışlar ki,bu benim canımı daha çok sıktı.

Ollivanders

Hatta abi biz maratondaki koreografiyi para karsılıgı yaptık... Aslında hepimiz tese febe gese bejeke liyiz . Ama işte olsun samsunspor da gorsun birseyler ... Boyle adamlar gelip bizim samsunsporlulugumuzu sorguluyor ya tepem atıyor.!!!!!

ChucKeR

bi kere benim burada yazdıklarımın bireyler üzerine olmadığı çok açık ben burda şehirde tribunde gözüme çarpan çarpıklıkları anlatıom.

samsuni ye cewabım ben kimsenin samsunsporluluğuna ters bişi yazmadım aksine siz bana samsunsporluluğunla gel falan demişsiniz. sidik yarışına gerek yok herkesin içini kendi bilir.

5 mesaj olayı da şudur ben bu forumu kullanmıodum bu konuyu açan arkadaşımdır . o söyledi onun ardından yazdım bişiler zaten size kendimi anlatamadığım açık bana ts li damgası vurdunuz.

@yaşardogu : baba kusura bakma da bank asyaya 33 yaşında yabncı adam istersen bişilerin farkında deilsin demektir. tanju çolak sempatizanı var diyemem tabi sitede ama dediğim gibi ben burda site ahalisine deil genel tribune genelleme olarak yazdım bunalrı. yazdıgım arkadaş da kiisel almasın kimseyi zan altında koymak amacım deil.

turgut olayına gelecek olrsak. ben hacettepe deplasmanındaydım olay önümde gerçekleşti turgutu çok sewerim özellikle onu takip ettm. bana kalırsa abartıdır. turgut oynamadı kabul ama takımda oynamadı. o hocanın mallığıydı neyse. ama ben elinde kolunda bi hareket falan görmedim. tek yaptığı tepki gülümsemesidir bu da bana kalırsa erdemdir küfretmek dururken gülümsediyse.

dediğim gibi kendimin farkındayım. gizli kimlik olayı da çok saçma. inşallah bi gün beraber izleriz yan yana tribunde bi maç kendimi saklıcak bişi yapmadım. samsunlu bi çocugun (kendisini hayatta tanımam o da ben tanımaz) hakkını savundum o kadar.

Kaptan

la göden tanju diye kendin bağırıp burayamı bok atmaya geliyosun.turgutunuda , adnanı da al git lan >:( >:(

Ollivanders

Hacettepede goren gozler gormez olmus demekki sen dogrusun buradaki herkes yalan konusuyor. Pes artık !

mehmet yılmaz

Ben Nuri Asan'dan bahsettim, sen de burada Nuri Asan'dan bahsedersiniz, sonra Tanju Başkan diye bağırırsınız dedin. Dolayısıyla kişiselleştiren var ise bu sen oluyorsun...

Samsunspor tribünlerinin sorunları, eksikleri vardır eyvallah da o konunun Adnan ile bir ilgisi yoktur. Bu forumdaki insanların öncelikli felsefesi sadece Samsunsporlu olamktır, sonrasında ise Samsunspor'a ne verebilirimdir... Bütün örnekleri site ahalisinin cümleleriyle bezeince elbette ki genel değil özel bir eleştiri olarak algılanır bu durum.

Sen kendince Samsunlu bir çocuğun hakkını savunuyorsun ancak biz de on binlerce Samsunsporlunun gururunu savunuyoruz. TS'yi ya da İstanbul takımlarını hayallerim oalrak nitelemek Samsunsporluluk kavramına hakarettir bizce.

Biz de Ankara'da idik. Aynı Turgut'u Çanakkale'de tribünlere çağırıp, ayakta alkışladık. Bunu biliyor musun? Bir çıkarımız olsa neden tavrımızı değiştirelim ki?

Bu arada ben Mehmet Yılmaz. Samsunsporluluğumu, Türklüğümü ve müslümanlığımı ölçmeye çalışacak adam çıkıp açıkça kim olduğunu söyleyecek ki, biz de kim olduğunu söyleyelim.

TS'li damgası vurulması gayet doğal -ki öyle olmadığını söylüyorsun ve inşallah sadece Samsunspolusundu. Yanlış anlaşılığını görmen de güzel ancak şunu unutma b,z kaç yıoldır bu gayya kuyusunda debelenirken, malum 4 takımdan birini tutup, keyfi yerinde oaln ve arada da gelip bize ahkam kesen, Samsunsporluluk öğretenlerden nefret ediyoruz. Tepkimiz böyle algılnmanadır.

ChucKeR

yahu arkadaş ben cümleyi yazarken ben görmedim bence falan yazıom kesin olmadı demiyom ki. ben nası milleti yalan konuştu die damgalarım. bu kadar ılımlı bakan adama nası bu kadar sert olabiliyosunuz anlamıom yanında olsam bogazlıcan mazalla

Ollivanders

Peki mutlu ol yeterki sen haklısın. Biz abarttık , Biz ırkcılık yaptık , biz biz biz.... Ne kadar zarar  ziyan varsa bizde . Bizim dısımızdakiler buyuk samsunsporlu varsın oyle olsun herkes takıma donsun. Superlige cıkalım . Yeterki biz haksız cıkalım . Ben benim Samsunsporumla bir omur yasarım.

YaşarDoğu

@chucker

yanlış anlaşılma diye birşey yok , ne yazdıysan ordan onu çıkardık , şükür Allah okuma yazmamız da var cahil değiliz.

erkutdem55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 06 Mayıs 2010, 22:44:43
@chucker

yanlış anlaşılma diye birşey yok , ne yazdıysan ordan onu çıkardık , şükür Allah okuma yazmamız da var cahil değiliz.

Ben cahilim.

brigand

yeter be ! adnan denen şahıs kuş kadar aklıyla biranda silip gitmedimi hayallerine. ne şartla olursa olsun bu takım hangi durumda olursa olsun öle satıcı adamlara muhtaç değildir! bidaha da adının bile anılmasını istemiyorum böyle adamların ismini. bu site Samsunspor'un ihtiyacı olan olayı gerçekleştirdi. Gerçekten Samsunspor'lu olan insanlar için tek mekan burası.. Nuri Asan hoca babamın genç takımda hocasıymış zamanında . o anlatırdı bize nasıl adam olduğunu, o zamanki Samsunspor'luların birbirleri arasındaki ilişkisini. şimdiki gibi 1 gram çıkar ilişkisi olmayan dostlukları. Nuri Hoca gibi Samsunspor'lu tabikide yok. Ama buradaki insanlar şanlı tarihe layık olmak için elinden geleni yapıyor. sözlerim tek bir şahısa değil.böle düşünen herkese. ya Samsunsporlu'sundur.Yada değilsindir! o hayallenen şahıs Samsunspor'lu değildir bence! Samsunspor'luluğa layık olmayan, gram haketmeyen adamı savunmak ne kadar Samsunspor'luluk? !