Mehmet Nas,Adnan Güngör ve Musa Aydın'ın sözleşmeleri sona eriyor...!!

Başlatan Uğur Yıldız, 28 Nisan 2010, 01:33:37

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

Artık bu takımda Samsun çocuklarını yeniden görmek istiyoruz.Yönetim bu konu hakkında görüşmelere yapsın artıkk!!

Ollivanders

AntZ

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 28 Nisan 2010, 01:33:37
Artık bu takımda Samsun çocuklarını yeniden görmek istiyoruz.Yönetim bu konu hakkında görüşmelere yapsın artıkk!!

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Nisan 2010, 01:39:28
Adnan gungor haric ikisi olabilir bence .

Katılıyorum, bordo mavi formayı sırtına geçirip hayallerimin takımına geldim diyen birisi Samsun çocuğu olamaz. Geldiler diyelim, benim için Feridun'dan bir farkı olmaz.

SametYılmaz55

celebi

Alıntı yapılan: sheva_55 - 28 Nisan 2010, 02:30:35
adnan güngör hariç ikisi çok iyi olur hatta süper olur

katılıyorum fakat gelierle mi orası şüpheli gibi geliyor bana. çünkü yönetim güven vermiyor

METE_55

adnan güngörmü güldürmeyin beni o 2 sene önce hayallerinin takımına yani trabruma  gitmemişmiydi hatta orada neden 55 numarayı giymedide diyarbakırda giydi bıraksın bu işleri adnan efendi soruyorum şimdi adnanmı dedi bazıları o gitsin hayallerinin takımının pilot takımına 2/b deki, karadenizspora ona orası yakışır bizim  şanlı formamızı kirletmesin asla...55

kaptan 55

adnan'ı top toplayıcı olarak bile stada sokana soka......

gitsin hayallerinin takımında top toplasın.

lucarelli

Ne zamanki özümüze döneriz o zaman başarı da gelir. Ama Kişisel kanım bu iş Adnan ile, Musa ile, Mehmet Nas ile olmaz. Çünkü bu arkadaşlar Samsunspor'da yapacaklarını yaptı, görevlerini tamamladı. Bu arkadaşların dönüşü bence hem takıma hem kendilerine zarar verir. Bakınız Serkan, Celil ve daha niceleri.. o nedenle altyapıdan adam çıkarmamız lazım. Savaş Esen yerine Hakan Akman, Orhan Yerine Atalay. Belki Tanju Çon, Oğuzhan Azgar ve diğerleri. Ama yeni yüzler ve genç yeteneklerle kurtulabiliriz. Yönetimin bu konuya eğilmesi gerekli. ve bizlerin de bu gençlere fazla yüklenmemiz lazım. Bizim de destek olmamız lazım. Yaptıkları hatalara tepki değil moral verici hareketlerle karşılık vermemiz lazım..

Serkan

Adnan bu formayı giymemeli....

Çok değil Trabzon'a giderken bu forumda neler konuştuk..

eLLis

mehmet yılmaz

Cenk, musa ve mehmet nas üçlüsünden ikisi takıma kazandırılmalı kesinlikle... Adnan yaptığı eylem ve sözleriyle bu kapıyı kapatmıştır ama diğer üçünün faydalı olacağı kesin... zor ama inşallah gerçekleşir böyle birşey.

babasamsunlu

Cenk Musa Mehmet Nas en çok ihtiyaç duyulan bölgelerin oyuncuları zaten.. Ahmet Şahin Murat Turgut Adem Turgay da artık takım içinde oturan topçular..Bu şekilde kurulacak bir takım bence bu ligden çok rahat çıkar...

babasamsunlu

Ahmet Şahin                                                                                           

Adem   ?        ?        Sezer                                                                                   

M.Nas  Turgay

Musa     Murat       Turgut

Cenk

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 28 Nisan 2010, 11:46:01
        Ahmet Şahin                                                                                           

Adem   ?        ?        Sezer                                                                                   

M.Nas  Turgay

Musa     Murat       Turgut

Cenk

Stoperde ayaralanirsa bu kadro super ligde bile is yapar.

saim55

stopere pavlik gider bence fena stoper degil. hayatinda böyle bir takm böyle taraftar görmemiş zaten adam. bu takımı bırakmak istemez. Çok çalısırsa faydalı olur.

mehemet nas musa cenk gelse süper olur. ah bide turgut 1 sezon daha kalsa ertugrul hoca alacağım tugrgutu diyormuş. Yerine 3 adam verecekmiş