YOLUNUZ AÇIK OLSUN

Başlatan LisandroLopez, 03 Haziran 2010, 21:40:56

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

03 Haziran 2010, 21:40:56 Son düzenlenme: 03 Haziran 2010, 21:49:19 LisandroLopez
http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=41720

Trabzon ayağını şampiyonlukla tamamlayan İlkadım Belediyespor U/19 Genç Takımı, Çorum'a iddialı gitti. Siyah-Beyazlı teknik ekip ile futbolcuları Çorum'a Kulüp başkanı Fikret Bilge ve yönetim kurulu üyeleri uğarladı
İDDİALI GİTTİLER
İlkadım Belediyespor U/19 Genç Takımı, Türkiye Şampiyonası 2. Kadame Grup Maçlarıını oynamak üzere dün kendi tesislerinde Çorum'a hareket etti. Trabzon'da yapılan grup maçlarını tamamlayan Siyah-Beyazlı ekip, Çorum'a oldukça iddialı gitti. Kendi tesislerinde toplanan Siyah-Beyazlı ekip, otobüsle Çorum'a giderek akşam saatlerinde oteline yerleşti. Siyah-Beyazlı teknik ekip ve futbolcuları kulüp Başkanı Fikret Bilge ile yönetim kurulu üyeleri uğurladı.

GÜÇLÜ RAKİPLER VAR
Siyah-Beyazlılar, Çorum'da Trabzon İdmanocağı, Bayburt İl Özel İdarespor, Ankara Evlerspor, Keçiören Bağlumspor, Karabükspor takımlarıyla mücadele edecekler. Siyah-Beyazlıların rakibi ise çekilecek kura sonucunda belli olacak. Siyah-Beyazlılar, bu turu geçtiği taktirde 12 takım arasına kalacak. Antrenör Şükrü Samaras, hedeflerinin ilk 4'e kalmak olduğunu belirterek, "Çoçuklarımıza güvenimiz tam. Bize tam destek veren belediye Başkanımız Necaettin Demirtaş'a ve yönetimimize teşekkürlerimizi sunuyoruz"dedi.

HEDEFİMİZ İLK ÜÇ

Kulüp Başkanı Fikret Bilge ise genç takımlarının Çorum'da güzel işler yapacağını belirterek, "Genç ve yetenekli oyuncu kadrosuna sabihiz. Ben inanıyorum Çorum'daki grup maçlarında da ilk üçe gireceğiz. Alt yapımızdaki çalışmalarımızın emeklerimizin karşılığını alacağımızdan hiç kuşkum yok. Tesislerimizle imkanlarımızla Samsun ve Türk sporuna hizmet etmeye devam ediyoruz. Asıl amacımız Türk sporuna yetenekli ve yıldız oyuncular kazandırmak. Bu anlamda Samsun'da örnek kulüplerdeniz"diye konuştu.

Arkadaşlar Samsun'u amatör olarak dışarıda temsil eden tek takım olan Samsun İlkadım Bld.Spor A genç ekibi Trabzon grubunu geçtikten sonra Çorum'da Türkiye'de ilk 4 takım arasına kalma yolunda maçlar oynamakta.
Çorum'daki ilk maçlarını da 2-0 kazandılar ve oynayacakları 2 karşılaşma var.Bunları kazanırlarsa Türkiye'de ilk dörde kalacaklar.. Başarılar diliyoruz.