Bahattin Köse

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:05:09

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Oyun içi disiplininden uzaklaşmaya devam ederse Ertuğrul Hoca'dan önce fırça sonra kesik yer.Disiplinli oynasın 2. devre 20 gol atar.

Stoper

Çok farklı oyuncu Bahattin. Patlama özelliği var. Çizgiden alıp gider altı pasın içine atar o topu. Bazen de alakasız yer de top kayıbı yapar, saç baş yoldurur. Katkısı büyük.

Tufan

çıplak gözle ben kanattaki Bahattin'i beğendim. ilk yarı boş pozisyonda kalecinin üstüne vurmasa belki 2.3. golüde atardı.

Sadece Samsunspor

Evet bugun istekliydi bende begendim kanatta

55_OrHaN_55

Ne olursa olsun vazgeçilmez golcümüz. Sahada mutlaka olmalı, yokluğunu belli ediyor. Bahattin demek gol demek. Bugün de gardımızın düştüğü anda oyuna girdi ve Guido ile beraber noktayı koydu.

5trawberry

İleri uca yazılacak tek adam, alternatifsiz adam Bahattin.

_SoN_

ileride sola,sağa,ortaya farketmez, önce bu adamı yazmak, daha sonra kadroyu yapmak lazım.

eprianu

Bahattin'i, Ertuğrul Sağlam gelene kadar, laubali hareketleriyle en çok eleştirenlerden biri bendim. Hatta takımdan gönderilmesini bile istedim. Ancak Bahattin ve Kubilay, Sağlam'ın gelmesiyle tam bir takım oyuncusu oldu. Geçen sene attığı gol sonrası tribünlere sus işareti yapan Bahattin, bugün gol sonrası tribünlere koştu. Hem zihni açıdan hem de sahadaki futboluyla devrim geçirdi. Şu dakikadan sonra kesinlikle on bire yazılacak ilk isim.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 09 Şubat 2020, 22:30:44Bahattin'i, Ertuğrul Sağlam gelene kadar, laubali hareketleriyle en çok eleştirenlerden biri bendim. Hatta takımdan gönderilmesini bile istedim. Ancak Bahattin ve Kubilay, Sağlam'ın gelmesiyle tam bir takım oyuncusu oldu. Geçen sene attığı gol sonrası tribünlere sus işareti yapan Bahattin, bugün gol sonrası tribünlere koştu. Hem zihni açıdan hem de sahadaki futboluyla devrim geçirdi. Şu dakikadan sonra kesinlikle on bire yazılacak ilk isim.

Maalesef çok katıldığım bi yorum değil hocam. Bahattin hala laubali ve bencil şekilde devam ediyor. Afyon maçında bir pozisyonda solda boş arkadaşına pas vermedi 4 kişinin arasına girdi topu kaptırdı. Fiziğine, hızına haddinden fazla güveniyor ve bu ligi hala hor görüyor.

Şahsi düşüncem elinde olsa Ertuğrul Sağlam'ın ilk değiştireceği adamlardan. Seneye üst ligde bizimle olacağını düşünmüyorum.

eprianu

@Shane_Falco hocam, eskisi kadar bencil demek de haksızlık olur sanki. Sanırım BAK FK maçıydı, çaprazdan boş kaldı, kaleye vurmadı, pas attı. Hatta kızdık neden şut çekmedi diye. Ertuğrul Hoca, Bahattin ve Kubilay'ı takım oyuncusu haline getirmeye çalışıyor.

Seneye gönderilir olayına gelince, olabilir. Olursa da üzülmem. Üst ligde yabancı hakkı olduğu için daha kalitelisini alabiliriz.

ata55

Gavura vurur gibi vurdu be :)))
Seviyorum ben Baho'yu. Kral olacak inşallah.

celebi

Alıntı yapılan: ata55 - 10 Şubat 2020, 19:00:02Gavura vurur gibi vurdu be :)))

Al benden de o kadar

maço

Alıntı yapılan: maço - 07 Ocak 2020, 15:40:15Bahattin'i topla oynamasına izin verirsen olacağı bu.
İki senedir çizgiden alıp sağına çekip ya dağlara şut çekiyor ya da 3-4 kişiyi geçmeye çalışıp topu kaybediyor.

Oyun akışında devamlı defans arkasına koşu yapacak ve gelen topu direk verecek .

Hüseyin Kalpar Turgut Doğan Şahin'i öyle kullanırdı sol çizgide.

Bunu yaptığı sürece ilk 11'de olmalı.

ata55

Alıntı yapılan: ata55 - 10 Şubat 2020, 19:00:02Gavura vurur gibi vurdu be :)))

Böyle bir futbolcu rakiplerde olsa hasedimizden çatlardık. Manisa defansını ezip geçti. Büyük maçı büyük oynadı. Aferin Kral.

55_OrHaN_55

Manisa maçında sahada basmadık yer bırakmadı, defansta da hücumda da etkiliydi. Attığı gol, girdiği pozisyonların yanında defansta da rakibin en az 3 atağını uzaklaştırdı. Hep böyle ol kardeşim. Helal olsun.