Antonio Mendes Tomane

Başlatan _SoN_, 16 Eylül 2020, 12:55:04

« önceki - sonraki »

_SoN_

Sırbistan'ın Kızılyıldız takımında oynayan Portekizli forvet oyuncusu Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane) ile 3+1 yıllık ve Yeni Malatyaspor takımında oynayan orta saha ve sol bek oyuncusu Rahman Buğra Çağıran ile de 1 yıllık kiralık olarak anlaşma sağlanmıştır.

Yıldırım Towers da yapılan imza törenine 27 yaşındaki oyuncu Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane) ve 25 yaşındaki oyuncu Rahman Buğra Çağıran'ın yanı sıra Başkanımız Yüksel Yıldırım ile Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal da katılmıştır.

Oyuncularımızın camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Geçte olsa uzun zamandır konuşulan forvetimiz geld, takımımıza hayırlı olsun.

Sadece Samsunspor

Hayirli olsun. Bol gollu asistli sezon gecirmesi dilegiyle.

isyan

Hayirli olsun

Her transfer cuk diye oturacak degil. Diger yabanci oyuncular bi' sekilde telafi edilir ama Tomane hemen verim vermesi lazim. Umarim istedigimiz gibi cikar.

maço

Söylenen sırtı dönük oynayıp fırsat yaratan bir futbolcu tipi olduğu.
İnşallah bulduğu fırsatları da değerlendirebilir mümkün olduğunca.

ata55

5trawberry

Alıntı yapılan: ata55 - 17 Eylül 2020, 23:32:34Ne olursun iyi çık la...
Çıkmama şansı yok. Kötü çıkarsa bittik.

Şu adamı sol kanatta bir Kone olsaydı kral ederdi kral.

ali ihsan

Göşterişsiz ama makine gibi işleyen bir takım oyuncusu.Ertuğrul Hocanın oyun şablonuna uygun bir isim.

ask55

Kafa toplarında etkili gibi duruyor.Kafa golleri bekliyorum.

5trawberry

Bana ver gerisine karışma stilinde oynadı.
Fiziği de kuvvetli.
Kanat oyuncuları bi açılsa kral olur gibi.

_samsunspor_

İlk maçı olmasına rağmen kalitesini gösterdi

55.hakan

Gerçekten beğendim uzun zamandır Gekas tan bu yana bu kalite bitirici bir forvetimiz olmamıştı. Tarz olarak da biraz Gekas a benzettim.

KocumVolkan

Sen neymişsin be abi? :D Helal helal... Çok iyi transfer

Sadece Samsunspor

Kalitesini ilk mactan belli etti. Besledigimiz surece is yapar.

eprianu

Bu adam gelmeden önce sosyal medyadan çamur atanlar ne gördü acaba? On numara forvet almışız. İlk maçında çok iyiydi.

Ayberk

Gayet kaliteli bir oyuncu izlenimi verdi. Sırtı dönük oyunda da ben varım dedi. İlk maçta golünü attı. Daha ne yapsın?