TFF 1. LİG 2020/2021 6. HAFTA | Eskişehirspor 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Lusage, 17 Ekim 2020, 22:03:58

« önceki - sonraki »

Lusage

TFF 1. Lig | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 20.10.2020 - Salı
Saat: 19.00

Oynadığımız son 4 maçıda kaybettiğimiz, gençleriyle mücadele eden Eskişehirspor'dan önce 3 puanı almalıyız. Sonrada 5'lik 6'lık olduğumuz maçların acısını çıkarmalıyız..

Bu maçta puan kaybedersek Sayın Profesyoneller play-off / şampiyonluk naraları atmasın..

Sadece Samsunspor

Zor mac. Bandirmadan deplasmanda 1 puan aldilar. Insallah kazaniriz ama kac hafta oldu pandemiydi sakatlikta ideal 11i bulamadik. Ertugrul hoca su rakibi tartma isinden vazgec ilk yarida gol atmaliyiz baaka turlu sknti

_SoN_

Çok olağan üstü bir sezon yaşıyoruz, seyirci yok, oyuncuların ne zaman oynayacağı, covid olup olmayacağı belli değil, ilk 11 belli değil, tat yok tuz yok, bu yüzden şu takım kötü, gidip 5 atalım muhabbeti olmaz, sahaya çıkıp oynayan, devamlı belli 11 i koruyan takımlar ön plana çıkacaktır. Takımımızın şuanki olumsuz havayı üzerinden atıp en kısa sürede önündeki maça konsantre olması şart. Covid dönüşü yorgun ve idmansız oyuncuların form durumu belirleyici olacak bu maçta.

brigand

Sanırsam kadronun nasıl olacağını hoca dahil kimse kesin olarak bilemiyor şuan. Açıkçası İstanbul maçı skoruna bir tepki bekliyorum. Hoca bu tür reaksiyonları iyi aldırabiliyor.

Tek korkum, maç başlangıcında yiyebileceğimiz bir kaza golü, özgüvenimizi bir anda tersine döndürebilir. Takım içinde soğukkanlı kalacak ve bu reaksiyonla takımı yönetecek bir oyuncumuz maalesef yok. Umarım bizi sevindirecek bir senaryo gerçekleşir.

Tüm oyuncularımızdan sistemin, taktiğin dışında ekstra bir efor bekliyorum ve istiyorum.

SSKLA

Yalçın da korona olmuş sanırım. Neyse Tomane yokken bi Boli-Yameogo ikilisi izleriz umarım.

5trawberry

Nurullah

Caner Yameogo Boli Kerem

XXX

Kubilay        Savicevic

Gyasi                                  Burak Çalık

Ahmethan

maço

Kimin çıktığının önemi yok artık . Çıkacaz yenecez dönecez.
Başka alternatif yok.

_SoN_

Bence bu maç için çıkması gereken 11 bu şekilde, hoca Ferhat'ı ısrarla silsede ben yazmaya devam edeceğim, bundan sonra hocanın seçeceği 11 i değil, kendi düşündüğüm 11 i yazacağım.

Sol Açık

quote author=_SoN_ link=msg=678608 date=1603109690]
Bence bu maç için çıkması gereken 11 bu şekilde, hoca Ferhat'ı ısrarla silsede ben yazmaya devam edeceğim, bundan sonra hocanın seçeceği 11 i değil, kendi düşündüğüm 11 i yazacağım.

[/quote]

Bu kadroda, forvette Ahmethan yerine Nadir'in olması gerektiğini düşünüyorum. Nadir'in potansiyeli Ahmethan'dan kesinlikle yüksek. Ancak Ahmethan formda ise Nadir'in önünde düşünülebilir, ama son maçta da hiç ışık vermedi.

Diğer nokta ise Eskişehir'e karşı 2 durdurucu ortasahanın lüks olduğunu düşünüyorum. Ve beğenmesek de Oğuz elimizdeki iyi pasörlerden birisi. Orta üçlüde Oğuz, Saviçevic ve Kubilay Eskişehir maçına çok daha uygun olurlar...

ata55

Ferhat, hocanın çok tuttuğu bir oyuncuydu ve oyun stili olarak da onun istediği tipte birisi. Taktığını falan sanmıyorum. Mutlaka oynatacaktır.

Fanatik Gazetesi gibi yavşakların oyununa gelmeyelim. Bir sorun yok bence, hocaya desteğe devam. 2020 yılında ilk defa yenildik.

Maça gelince, kazanacağımızı düsünüyorum. Takım, adam gibi mücadele edecektir. Pabucun pahalı olduğunu gördüler.

jean

mehmet yılmaz

Psikolojik anlamda çok kritik bir maç. Eskişehirspor genç kadrosu ile saygı değer bir mücadele sergiliyor. Ancak zayıf bir kadroya sahip. En az onlar kadar mücadele etmezsek kazanamayiz. Onlar kadar mücadele edince kalite farkı ortaya çıkar. Kritik bir esikteyiz ve onu aşmamız lazım. Herhangi bir bahaneye sığınacak zaman değil, çıkıp yenmeliyiz.

s_uzunkaya

yüreğiyle oynayan adamlar lazım bu lige. bence bu ligin adamı ercan-ferhat-erkam ... yabancılar vitaminsiz. bu ligin topçuları değil. özelliklede plumin ve cevic... kanatlar kanatlar dedik yırtıldık transfer sezonunda. kala kala gene canere goidoya buraka kaldık.

emre

Bu tarz maçlara alerjimiz olduğu bir gerçek. Sezon başından beri gidişatımız ve son maçtaki oyunumuzu düşünürsek daha bir önem kazanan maç. Eskişehir'e karşı alınacak galibiyet ölçüt olmayacak olsa da deva da olabilir, diğer sonuçlarda da yıkım olacaktır.

Yüksel Yıldırım'in son açıklamalarını da göze alırsak başkan herşeye rağmen güçlü bir desteği hakediyor.

Sadece Samsunspor

Ust uste 2 mac alip havaya girmemiz gerek. Baska yolu yok. Hirsimizi galip gelme istegimizi gostermeliyiz.