samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bizi sanal ortamdan takip eden yüce Türk emniyetine, oynadığı muhteşem futbol, etkili presleri, muhteşem goller, ve harikulade pasları için ayrıca teşekkü ederim :) :)

Akan'ın son yalvarışı halen kulaklarımda, "kurbanın olim abi, at artık şunu, hadi abi!" :) :) :)
Ama benim en çok güldüğüm aynı takımda olmalarına rağmen Akan'la Erdal'ın hava topu mücadelesine çıkmaları oldu. Yaklaşık 20-25 saniye süren tarihi bir görüntüydü. Yazarak anlatılmaz, yaşanır  ??? :-*

babasamsunlu

BEN YUKARIDA OLDUĞUM İÇİN AŞŞAĞIDA KİMİNLE MÜCADELE ETTİĞİME PEK BAKMADIM..
KENDİMİ ANLAYABİLİYORUM DA ERDALIM KRALIM.. SEN BENİ GÖRMÜYON MU  ??? ??? ;D ;D ;D

feveran

başkanıda unutmamak lazım iilk defa defansif güzel oynadı

kaptan 55

yok baba sen zıplamıcaksın sandım o andada arkandan biri gelip dengeni bozmaya çalışınca top seker bizim kaleye tehlike olur diye zıpladım,her şey takım ruhu içindi :kanka:

Serkan

Erdal abi yeminle o nasıl atlamaydi ben bile acaba vurdum mü diye düşünmedim değil adamın feristahisin abi

kaptan 55

mehmet yılmaz

Eeee Serkan, vakti zamanında Celil'i az izlemedi o gözler! :) Atlamada bir marka! :)

Yalnız Akan sizin pozisyonda sen üstte falan değildin. Benim gördüğüm şu, sen Mevlevi müritleri gibi çevrende semah dönüyordun, topla ya da herhangi dünyevi bir unsurla bir ilgin yoktu. Sırtı sana dönük olan Erdal da seni rakip zannedip, topa yükselip, vurup uzaklaştırmaya çalışıyordu. Rakip ise pozisyonun vahametinden dolayı olay mahallini terk ediyordu.  ??? :-* >l< Bir de rakibin hiç piyasada olmadığı o pozisyonda b,z nasıl oldu da faul kazandık, onu hatırlamıyorum işte...
İşte öyle birşey...
İşte öyle birşey...  ;D :D

Bir başka bomba da çağrı'nın maç sonundaki haliydi.
- İyi maç oldu abi, yendik.
- Yendiniz de çağrı biz bir kişi eksik oynadık.
- Hadi ya...  ( Eliyle oyucuları saymaya bşalar )
- Ooluım boşuna sayma, 8'e 7 oynadık. Hatta 8'e 6... :) :)

babasamsunlu

:x(( :x(( :x(( :x(( sayın boş kale yerine topu yan taraftaki sahaya gönderen samsuni..
soruyorum size...
bir akaki kolaymı yetişiyor..sorarım size...
hemde heryerde ..ıssız gecelerde bile..
kolaymı yetişiyor bir akaki..
lütfen değerlerimizi böyle değerlendirmeyelim..
ordaki pozisyonda ben o ara "ula piyasalarda düştü..adam 300 bin liralık mal aldık mal gibi ortada kaldık..p.tesi çıkmassa bu kağıt biz ne halde olacaz" gibi bir düşünce içersindeydim..
buna rağmen bir stoper olarak inanılmaz koşular , bir asist bir gol ve birde asist olabilecek kadar güzel ama değerlendirilemeyen paslar yaptım..
bundan sonra ben forvet arkası oynaycam arkadaş.. bana ne :x(( :x(( :x(( :x((

mehmet yılmaz

Dünkü "şok emniyet operasyonundan" :) sonra değil forvet arkası istersen tek başına üç forvet oyna!
Saygı duyar, tezahürat yaparım.  >l<

babasamsunlu

sonunda kıymetimin bilineceğini biliyordum..  :evet: :evet: :evet: :evet:

feveran

bu hafta gecen haftaki samsuni den eser yoktu çünkü geçen hafta babasamsunlu yoktu onun bu hafta varlığı samsun i yi korkutmuş olması yada başkanın defansif oynaması

mehmet yılmaz

kalptenþimþek

cany

babasamsunlu