TFF 2. LİG 2019/2020 7. HAFTA | Amed SFK 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Levent ÖCAL, 07 Ekim 2019, 09:43:10

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Sameti yarin kovun bu takimdan. Ne pas atabiliyor ne sut cekebiliyor amator topcu. Ilyassiz oyunda boyle oluyor iste. Ilyas bi sekilde kilidi aciyor

GurbetciFanatik

Manisapor ligde olmasa bile bu Takim 1.olamaz.
Bakspor Amedspor deplasmanlatinda 4 puan birakiyorsun.
Bans göre 34haftalik Lig bugpm 7 haftada bitmistir.

Ayberk

Zerre şaşırmadım. Amed deplasmanında beklediğim skor çıktı. Maç öncesi moral bozmamak için yazmamıştım ama görünen köy kılavuz istemez.

isa55

_SoN_

eprianu

Sezon başı söyledim; Savaş, Bahattin ve Samet'in kıçına tekme vurulacaktı. Birine neşter vurduk, diğerine vuramadık. Samet ve Bahattin'i skor katkıları var diye takımda tuttuk. Doğru skor katkıları vardı ama her seferinde bunların yüzünden eksik oynadık. Samet bi kere kanat falan değil, bunu en başa yazalım. Bahattin ise koşmuyor, hep kaçak mücadele ediyor. TV'den anlaşılmıyor belki ama stadyumdan çok net görülüyor.

Devre arasında alınan futbolcular takıma uyum sağlayamıyor. Geçen sezon en bariz örneği. Allah sonumuzu hayır etsin. Ancak daha 7. haftadan heyecanımız tükendi, sabrımız kalmadı. İki sezondur toplamda 41 haftayı bir kere bile lider kapatamaz mı bir takım ya. Yazık günah...

Ollivanders

Ne İlyas'mış arkadaş. İlyas aşağı ilyas yukarı. Bu takım bunca yatırıma rağmen hala tek bir oyuncuya bakıyorsa o takımdan şampiyonluk beklemek saçmalığın en alası. Adamlarının performansı öylesine kötü ki İlyas övülür oldu. Bu adam bu ligin orta seviye takımının oyuncusu. Ötesi yok bu adamda. Samsunspor taraftarıyız biz kimleri gördük. İlyas Kubilay Yavuz kim ?

Shane_Falco

İlk yarıya Manisa 9-12 puan arası önde bitirir.

maço

Dedikki rakibin kanatları dilaver volkan okumak 8 numarası Nizamettin
Yarışamazsın.
Bizim got kafalılar çok biliyor.
Dilaveri nasıl rakibe kaptırırsın.
Kanatsız oynuyoruz iki senedir Enes'i koyun bari alt yapıdan çocukla oynayalım

Ekrem

Bütün hevesimiz, heyecanımız ve hayallerimiz başka bahara kaldı... Neden olmuyor bu kadar imkana rağmen neden neden nedennnn

Stoper

Samet Asatekin ısrarını anlamıyorum.
Guido ise tam hayal kırıklığı oldu.
Gerçekten büyü yapılmış gibi, olmuyor. Henüz 7. hafta ama moraller  inanılmaz bozuk.

ngonge

Maçı izleyip de yorum yapabilecek arkadaş var mı?

Açıkçası rakibin zayıflığına dayanarak kazanacağımızı düşünüyordum. Demek ki Manisa maçının etkisi daha fazla olmuş. Bizim oyuncular Manisa ile yenişemeyeceğimize kanaat getirmiş.

fanatik samsunsporlu

Bizi gören kör oluyor.Metincan Cici kastamonuda 6 gol attı şu ana kadar.Kanat aradığımız şu dönemde gel de çıldırma

eprianu

Metincan Cici'yi tanımam, sevmem de. Ama geçen sene kanatlarda o kadar sıkıntı yaşamamıza rağmen adamı ilk 18'e bile almıyorduk. Adamı oynatmadık, Samet kadar ısrar etmedik, şans vermedik. Bu yüzden yakınmaya hakkımız yok bence.

Sadece Samsunspor

Kanatlara bak guido samet ahmethan ramazan. Hic biri bir adam etmiyor.