2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

ngonge

Oyuncu transfer yaparken 2-3 kişiyi de yollamak gerek kadroyu şişirmemek adına. Bence Ramazan ve M.Beşir gönderilmeli.

GurbetciFanatik

Nerde ooo eski Transferler.
Havaalaninda saat basi siyahi futbolcular görünüyordu nerde onlar  :D :D :D

_Jack Daniels_

Yılmaz Özeren ilk 11 başlamış bugün Hatayspor'da. Hatay bırakacak olsa oynatmazdı muhtemelen. Ayaklarına hakim aradığımız tarzda bir oyuncu inşallah alırız.

Sol Açık

Eğer transfer yapmayacaksak, kimseyi bırakmamak gerek. Ama transfer yapacaksak, eldeki oyuncuların turşusunu kuracak değiliz, bir kısmını kiralık veya satılık yollamak gerek.

Metincan Cici doğru dürüst süre almadı. Eğer forvet hattına transfer olacaksa kesinlikle gönderilmeli.
Ramazan Çevik de 12 maç 728 dakika oynadı. Fena bir oyuncu değil ama bu kadroda ileri 3'lü olarak düşünülecekse Bahattin, Erhan, Samet, Enes ve hatta Muhammet'ten bile sonra gelir, transfer yapılacaksa gönderilebilir.
Okan Dernek'i de bir miktar izleyebildik (8 maç 208 dakika). Açıkçası çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim, ama orta sahada Oğuz ve Savaş'ın oynadığı bölgedeki tek alternatif.

Benim fikrim, stopere ve ortasahaya birer oyuncu transferi kesinlikle gerekli. Ayrıca ilk 11'i zorlayacak düzeyde olacaksa, 1 kanat forvet de alınabilir. Ayrıca kadro derinliği açısından da 1 stoper, 1 ortasaha ve 1 sağ bek de düşünülebilir.

evolution55

Onur eriş takıma katılmış, ilk antremana çıkmış

orucreis

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 23 Aralık 2018, 15:05:19
Yılmaz Özeren ilk 11 başlamış bugün Hatayspor'da. Hatay bırakacak olsa oynatmazdı muhtemelen. Ayaklarına hakim aradığımız tarzda bir oyuncu inşallah alırız.
için

Maç sonu taraftarlara veda etmiş kesin ayrılıyor ama kime 🤔

twitter

timur'u alma şansımız varsa şans zorlanmalı

55_OrHaN_55

_Jack Daniels_

Alıntı yapılan: orucreis - 23 Aralık 2018, 20:48:54
için

Maç sonu taraftarlara veda etmiş kesin ayrılıyor ama kime 🤔

Yeni gördüm bende hayırlı olsun diyelim o halde.  :)

Karabudun

Okan, Ramazan ve Metin Can en azından sezon sonuna kadar kalmalı. Beşir en hızlı şekilde gönderilmeli.

maço

Erhan Kartal sağ bekte yeterli bu lig seviyesi için .
Ancak rotasyona sokulabilecek alternatif bir bek şart.

Eğer çıkarsak ben sakaryanın sol bekini çok beğendim . Direk çökebiliriz.

ata55

Zonguldaklılar Onur'u öve öve bitiremiyorlar. bizden 2 oyuncu kiralık gidecekmiş oraya. Beşir deniliyor, inşallah olur. Öbürü Metincan olabilir.

celebi

Lusage

Nurullah ile ilgili geri dönüşler çok güzel. İnşallah uzun yıllar kalemizi koruyacak gelişimi sağlar.

Shane_Falco

Elazığspor'daki Mehmet Yiğit ile anlaşıldığı yazılıyor.