2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

eprianu

Ülkede her tarafın "Enflasyonla Mücadele" afişleriyle donatıldığına bakmayın. Kimsenin TL kullandığı yok. 1.2 Milyon TL, 230 Bin Dolar ediyor.
Kaliteli bir futbolcuysa bence gayet normal. Biz geçen sene işe yaramaz 4 yabancıya 5-6 Milyon TL verdik bu sadece futbolcuların aldıkları paraydı.

Eğer bu rakam doğruysa muhtemelen başkan bu sene çıkamadığımız takdirde uğrayacağımız zararı göz önüne alıp risk alıyor.

evolution55

Bu para futbolcuya mı verilecek kulübe mi?

Sadece Samsunspor

Ayberk

Doğrusunu, azını, çoğunu tartışmıyorum. Ama buradaki mantık şu bence; 1.2'ye aldım, faydasını görürüm, 3 sene sonra 10'a satarım.

evolution55

elimizdeki oyuncuların en az yarısının bu potansiyeli var bence

Levent ÖCAL

Onur Eriş transferini doğrulayan Ercan Koloğlu bonservis bedelini yalanladı.

Sadece Samsunspor

Onur eris kesin olarak tamammis oyle duydum ama yinede resmi bisey olmadan kesin konusmayalim

muzaffer4

Transfer döneminin başlamasına 2 hafta daha var.Bu süreçte anlaşma sağlanan futbolcuların bir an önce takıma uyum sağlaması açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum zira ilk maçınız 20 ocakta olacak

_Jack Daniels_

Trabzonspor'dan Batuhan Artarslan söylentileri var. Gelirse faydalı olabilir.

55.hakan

Transferler kim olur bilmiyorum ama alınacak futbolcuların IQ su da ölçülmeli normalin altındaysa alınmamalı.

Mert

muzaffer4

Vedat Bora bu ligin çok üstünde birisi bizde oynadığı dönemde çok iyi işler çıkarmış sonrasında süper ligde forma şansı bulmuştu.
Bu sene Konyaspor'da 7 maçta forma giymiş ortalama 20' şer dakika oynamış
Sanmıyorum ama gelme ihtimali bile heyecanlandırdı.

orucreis

Birde Hatay'dan yılmaz özeren haberi var.
Herşeye ihtimal veriyorum artık seneyide düşünüyorlarsa sağlam transferler yapılır

maviay55

Alıntı yapılan: Mert - 18 Aralık 2018, 19:04:45
Vedat bora haberleri var
haberaks tv de Başkana soruldu Vedat Bora; ilk defa duyuyorum alakamız yok dedi