2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Ayrıca Hasan Kılıç tesislere gelmiş
Hasan mücadeleci bir futbolcu bize kesinlikle faydalı olur umarım transferi gerçekleşir

Sadece Samsunspor

Forvet icin cok ugrasiliyor ancak suan aldigimiz ve pekte basinda yer bulmayan Erhan senturk bence en iyi transferimiz 19 gol atmis bir forvet hemde ligi biliyor.

Karabudun

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 14 Temmuz 2018, 11:16:10
Forvet icin cok ugrasiliyor ancak suan aldigimiz ve pekte basinda yer bulmayan Erhan senturk bence en iyi transferimiz 19 gol atmis bir forvet hemde ligi biliyor.

Katılıyorum renktaş. Mübalağa ettiğimi düşünebilirsiniz ancak Akyüz'e bu ligde rüşdünü ispatlamış gol kralı Erhan Şentürk'ü yeğlerim. Diğer taraftan alınabilirse Kubilay Yavuz bu ligin en iyi transferi olur.

cembaba

Erhan Şentürk tam forvette oynamıyor aslında. Sağ açık daha çok. Bize pivot santrafor gerek.

eprianu

Mehmet Akyüz instagram hesabından transferi doğrulamış. Pazartesi imza olacakmış. Hayırlı olsun diyelim mi?  :D
Bu arada Emin Kar canlı yayında Taner Hoca'nın Erhan Şentürk'ü forvette değil de daha başka kullanmak istediğini söylemişti.

https://twitter.com/TwettSamsunspor/status/1018094647317614592

maço

Akyüz olmuşsa çok iyi transfer

Sadece Samsunspor

Cagri idmanlarda isteksiz davranmis kadro disi birakilmis. Parasinida almisti daha ne istiyor acaba. Kaybol git.

Ahmeti

Bu lig'te oynamak istemiyor diye haberi çıkmıştı
Zorla güzellik olmaz,   eğer gerçekten sorun buysa 1 dakika tutulmaması lazım
Bizim yola bizimle birlikte olmak isteyenlerle devam etmemiz lazım ki başarılı olalım

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 14 Temmuz 2018, 19:37:56
Cagri idmanlarda isteksiz davranmis kadro disi birakilmis. Parasinida almisti daha ne istiyor acaba. Kaybol git.

Parasını alamayıp sözleşmesini fesih edince profesyoneldi beyefendi. Parası yatırıldı profesyonellik gösterip antrenmanlara çıkacak isteksizlik filan kabul etmiyorum. Bu ligde oynamak istemiyorsa da parası belli getirsin bonservisini siktirsin gitsin.

evolution55

mehmet akyüz transferi gelişme var mıdır? bugün için imza diye yazdığı söyleniyordu instagramdan

Shane_Falco

Şu Mehmet Akyüz'ü istemeyen bi tek ben miyim acaba :S
Nedense hiç içime sinen bir isim değil kendisi.

tactician

akyüz olmuyormuş sanırım
sosyal medyada bahattin ismi geçiyor
bahattin köse olur ise akyüzü asla aratmaz
geçen senelerde yaşanan forvetsizliğin oluşturduğu fobi üstümüzdeki etkisini devam ettiriyor.
bu nedenle bir değil en az 2 tane forvet isteniyor psikolojik olarak.

55_OrHaN_55

Mehmet Akyüz'den sonra Bahattin Köse ismi beni daha çok heyecanlandırdı. Bence Bahattin daha etkili bir isim. Keşke alabilsek. 

maço

Bu isimler konuşulduğuna göre başımızdakiler futboldan ne kadar anlıyor görmüş olduk. 
Rahatlıkla arkamıza yaslanabiliriz.
Tek korkum hoca . İnşallah başarılı performans gösterir.

minci

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 16 Temmuz 2018, 16:50:14
Mehmet Akyüz'den sonra Bahattin Köse ismi beni daha çok heyecanlandırdı. Bence Bahattin daha etkili bir isim. Keşke alabilsek. 
Çok doğru. Ben de size katılıyorum. Bahattinin bir diğer artısı genç olması.