Orijinal Samsunspor Formaları 10 lira, 35 lira

Başlatan mehmet yılmaz, 01 Eylül 2010, 23:26:22

« önceki - sonraki »

eLLis

Ben gittim m L bedenler yok genelde S XS 3XL vb. filan var.

mehmet yılmaz

M ve L vardı Errea'nın öğle saatlerinde... Demek onlar da bitmiş.
Legea çocuklar için var formalar. 5 liraya şort var. Neticede elde kalan ürünler ama kimileri için uygun şeyler çıkabilir pekala...

Tufan

yanlış olmasın errealara pek bakamadım üstüme olanı aldım çıktım ama çalışan bayan beden yok demişti.

eLLis

Hadi ya erken gitseymişim keşke ürünler çok ucuz ve fena değil çalışan bayanların formalardan pek haberi yok gibi :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 02 Eylül 2010, 20:00:54
yanlış olmasın errealara pek bakamadım üstüme olanı aldım çıktım ama çalışan bayan beden yok demişti.

tufan içerideki raflarda vardı, katlanmış şekilde epeyce. ama daha çok XL, XXL gibi bedenlerdi. M ve L birkaç tane kalmıştı.

Ayberk

Burak

errea forma çok vardı içeride hiç yoksa 50 tane her bedende vardı aşağı yukarı bank asya baskılı XL genova olsaydı alacaktım . ben iki tane legea aldım kırmızı beyaz siyah olandan biri g.kolomoç ( uzun uğraşlar ve ali akyolun babasının yol göstermesi sayesinde  g.kolomoç yazısını tamamen söktüm :)   bir de şirinlerden bir arkadaşa aldım legea formalar bence gayet kaliteliymiş benden 5 dk sonra gelip formayı alamayan serkan kardeşimden özür dilerim  :(

Burak

bu arada çubuklu bank asya baskısız XL çubuklu mu bank asya baskılı XL çubukluydu değişmek isteyen varsa değişebilirim :) ben baskılı formaları daha çok seviyorum az da olsa kimiside yazısız forma istiyor varsa öyle bir arkadaşım bana ulaşsın :)

Gorkem

Bu haberi görünce bir tane daha forma almak şart oldu.

mehmet yılmaz

Legea formalarla ilgili herkesi memnun edebilecek güzel bir sürpriz olacak, ayrıntılar netleşiyor şu anda...

**KaR6**

talan olmus formalar :) şort aldım ama 2 tane şort ihtiyacı olanlar kaçırmasın..

Kadir ÇELEBİ

bu neyaa kırılmışız resmen  :D bizde istiyoruzzz yokmu istanbul'a ürün organizasyonuu :(

alcadras55

Alıntı yapılan: lucarelli - 02 Eylül 2010, 08:49:53
Teşekkürler kardeşim. En kısa zamanda gidip bakacağım.

bu bilgi güzel oldu, her sabah geçiyorum önünde, göral'da staj yapıyorum zaten, uğrarım kesin.

mehmet yılmaz