18- Aristide Bance

Başlatan kaptan 55, 06 Eylül 2011, 10:01:07

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: 5trawberry - 25 Şubat 2012, 21:16:23
Sol cizgide orta kesmek varken aut cizgisine 1 metre auta arapasi veren ugur'un elini mi opseydi.

tamamda kardes ben bile orda ugurun oraya pas verecegini tahmin ettim.oda etmeliydi ama durumumuz ortada kizmak yerine morel vermeliydi...bu macda hep kötü oynadik ama ben bu adami geldiginden beri begenmiyorum..antalya maci icin 3 puan sart insallah orda telefi ederiz cok zor olsada samsun zoru sever

masbene

orta sahan yoksa gekas da yalan bance de

adige73

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 25 Şubat 2012, 21:21:13
tamamda kardes ben bile orda ugurun oraya pas verecegini tahmin ettim.oda etmeliydi ama durumumuz ortada kizmak yerine morel vermeliydi...bu macda hep kötü oynadik ama ben bu adami geldiginden beri begenmiyorum..antalya maci icin 3 puan sart insallah orda telefi ederiz cok zor olsada samsun zoru sever

bence orda uğur topu içeriye kesmeliydi nitekim bance de öyle düşündü ve içeriye yöneldi ancak o pozisyonda bance değil de ekhigo olsaydı uğurun attığı yere giderdi çünkü orası onun yeri yani herkes ait olduğu yere yöneliyor.

hacettepeli

02 Mart 2012, 03:14:13 #1098 Son düzenlenme: 02 Mart 2012, 20:31:02 hacettepeli
iyisin çok iyisin.

Serkan

Bilader şu siteye benden çok kafası iyi giren adam yoktur ama ben bile içince bu kadar sapıtmıyorum; neyin kafasını yaşıyorsun sen ya ?

Hani akan abi büyüğümüzdür ona saygısızlık etmemek için bir çok  yerde sustum ama sende biraz kendine çeki düzen ver...

babasamsunlu

Cem adına,bu takımın düşmeyeceğine inanan herkesten ben özür  dilerim.
Çünkü  aşılama işini becerememişiz.
Bir yerde eksiklik var.
Çözeriz elbet.
Daha sert konuşma yapmak gerekli demek ki !!

Kimse ama kimsenin burda Samsunspor düştü demeye hakkı yok !!!
Herkes muhteşem futbol bilgisini içinde saklasın.
Biz Kötü Banceye Kötü Murata Kötü kemale Kötü Zenkeye v.s. vs.  kötü olan  herşeye rağmen,sonuna kadar inanmaya devam edecez. !!

Antalya maçını 3-2 alacaz antepe burda çakacaz..Vira bismillah...

kumköylü ahmet

bundan sonra tirübunden bak maca bance daha iyi oynuyorsun orda ama ordada polislerle birseyler oldu galiba ordada huzur birakmadinyela helal sana:-)

ahmetsefa55

gozden cıkarılmıs.

kumköylü ahmet

04 Mart 2012, 13:47:31 #1103 Son düzenlenme: 04 Mart 2012, 14:39:06 kumköylü ahmet
Alıntı yapılan: muhalif - 04 Mart 2012, 03:24:46
gozden cıkarılmıs.
insallah,geldi takimin havasini bozdu deve kusu

isyan

Aristide bance ile yollar ayrılıyor.

Sezon başında büyük umutlarla transfer ettigimiz bance ile teknik kadronun raporları dogrultusunda yolları ayırıyoruz.Yaptıgı hizmetler için teşekkür ederiz.

Kaynak:ŞİRİNLER

FaTiH_HaN

Takıma çok fazla katkı sağlayamadı ama gittiğinde benim gözümde çoğu futbolcudan daha iyi bir izlenim bırakacak, savaştı, mücadele etti, çabaladı en azından.

Tufan

son vuruşu sıfırdı ama sempatikti vileda sopası :)

5trawberry

Kesinlikle kalmasi gerekirdi.

cany

çok da bi şey kaybetmiş sayılmayız. yolu açık olsun

fındık

o giderse bende giderim :rulet: