18- Aristide Bance

Başlatan kaptan 55, 06 Eylül 2011, 10:01:07

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

trabzon_spor:suslen: samsunspor_x

kalptenþimþek

trabzon_spor:suslen: samsunspor_x

mehmet yılmaz

Yokluğunda çok kitap okudum
Aradım, neredesin, nerde?  :(

Beğenmediğim birçok yönü olmasına rağmen açıkça görülüyor ki Bance bu takımı önde tutan bir numaralı etkenmiş.

feveran

vay be mehmet abi en sonunda bance de dedınya daha düne kadar kımse begenmıyodu

mehmet yılmaz

Ben tamamen kötü demiyordum, gol vuruşu eksiği olduğunu söylüyordum. Yine var ama takımı önde tutttuğunun zaten farkındaydık, iyice ortaya çıktı.

kalptenþimþek

Akyol

Bance ne zaman dönecek?

Lusage

Alıntı yapılan: Akyol - 16 Ocak 2012, 19:10:19
Bance ne zaman dönecek?

En erken Şubat Ayının ilk haftası kardeşim.

Ahmeti

Bence gitti gideli pozisyon bulmaya hasret kaldık umarım geldiğinde kaçırdıklarının intikamını alırcasına her vurduğu gol olur.

erkutdem55

Bance geri dönnnnnnnnn,Gekas seni bekliyor gol atmak için,çabuk gel.Afrikada da gol falan atma,tur mur atlarsınız mazallah,2 maç daha kaçar.

Burak

Hay Afrika Kupasına şu işe çözüm bulamadılar yahu birde gıcık gibi 2 senede bir yapıyorlar bari 4 senede bir yapında bir işe benzesin Fifa duy bu sesi :)

feveran

Alıntı yapılan: samsuni - 16 Ocak 2012, 15:22:19
Ben tamamen kötü demiyordum, gol vuruşu eksiği olduğunu söylüyordum. Yine var ama takımı önde tutttuğunun zaten farkındaydık, iyice ortaya çıktı.

daha düne kadar herkez civciv kafa dıyodu dalga gecıyodu trıbunden yuhalandıgı gunler şimdi de herkez bance ye sarılmış onu beklıyo

ercan0655

Herif burdayken amma sallanıyordu hakkında bi M..ka yaramaz sarı saçlı artist vsvs şimdi baden gözlü oldu,
Tek tek baktığımda takımda evet ya iyi adamlarımız var diyorum,
bir araya geldilermi yok yahu adam olmaz bunlar TAKIM OLMAYI beceremiyorlar diyorum.
İlk geldiğinde seyrine doyum olmayacak süratli hırslı diyorlardı ee durumda ne değişiklik var?

**KaR6**

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Ekim 2011, 23:53:58
takımın hücuma çıkabilmesi adına önemli bu adam.. herkesin anlayabileceği şekilde bi katkısı yok, çok saçma tercihleri var, topla yavaş buraları doğru.. ama bugunkü maçta her aldığı topu sakladı, ileri çıkmamızı sağladı.. yoksa finkle dominguez le topu ileri taşıyabilecek bi durumumuz yok bizim..

yoklugunda ne demek istediğim anlaşılmıştır herhalde.. 3 maçtır dogru durust organizasyonumuz yok hucumda, sabrinin 2 hatasıyla buldugumuz 2 gol ve muratın uzaktan şutu var sadece.. ya ortasahaya bir transfer yapmamız yada bance yi beklememiz lazım ki ilki çok daha mantıklı görünüyor..

kalptenþimþek

bance kimdir? ne iş yapar? diyen arkadaşlar aşağıdaki resme baksın, sonra birdaha baksın, sonra birdaha....