18- Aristide Bance

Başlatan kaptan 55, 06 Eylül 2011, 10:01:07

« önceki - sonraki »

Theofanis Gekas

şuan öyle bir vicdan azabı içerisindeyim ki anlatamam....

LisandroLopez

Savunuyoruz çünkü futboldan anlıyoruz Bance olmasa bu takım yarı sahayı ge-çe-mez... Seviyoruz seni kara adam......

Musti

2 gol atmasına rağmen çok kötü oynadı.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Musti - 21 Aralık 2011, 23:52:20

La git işine arkadaş yaaaa

Musti

LisandroLopez

Terbiyeliyim ben kafa yapar gibi çok kötü oynadı diyosun kim iyi oynadı Bülent Kocabey mi ?
Hayret bişey ya bunaltmayın insanı

mehmet yılmaz

Yeteneğini, faydasını, golcülüğünü sabaha kadar tartışırım ama bu adam elinden gelen herşeyi yapıyor!

kuzey55

adam ne yapsın allah aşkına insaf el insaf

LisandroLopez

Çok faydalı oynuyor takım yarı sahada kalıyorsa kesinlikle Bance sayesinde.
Top indiriyor kritik paslar atıyor mücadele ediyor faul alıyor.. Ne yapacak Bance ?
Üstelik gol atmıyor deniyodu onunda kralını yaptııı

Musti

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Aralık 2011, 00:02:32
Terbiyeliyim ben kafa yapar gibi çok kötü oynadı diyosun kim iyi oynadı Bülent Kocabey mi ?
Hayret bişey ya bunaltmayın insanı

Terbiyeliysen herkesin yorumuna saygı duyacaksın. Sen iyi oynadığını yazıyorsun diye ben sana bir şey diyor muyum? Bance kötü oynadı dedim diye diğerleri iyi oynadı mı manasına geliyor?

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Musti - 22 Aralık 2011, 00:07:38
Terbiyeliysen herkesin yorumuna saygı duyacaksın. Sen iyi oynadığını yazıyorsun diye ben sana bir şey diyor muyum? Bance kötü oynadı dedim diye diğerleri iyi oynadı mı manasına geliyor?

Bi oyuncu iki gol atıp nasıl çok kötü oynar aklım almıyor arkadaş?
Veya o derece çırpınışını ve takımı rakip yarı sahada tutuşunu görüp nasıl bu kadar kesin konuşabiliyosun..

Musti

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Aralık 2011, 00:08:46
Bi oyuncu iki gol atıp nasıl çok kötü oynar aklım almıyor arkadaş?
Veya o derece çırpınışını ve takımı rakip yarı sahada tutuşunu görüp nasıl bu kadar kesin konuşabiliyosun..

Bir oyuncunun iki gol atması iyi oynadığı anlamına gelmez. İlk golü yine kalecinin üzerine vurdu keleci yumurtladı. İkinci golü güzeldi. Gollere bir şey demedim zaten. Hemen her topu kontrol etmekte zorlandı. Çoğu hava topunda zamanlama hatası yaptı. Elverişli poziyonlarda pas atmadı aksine yapamadığı halde top sürmeye kalktı. Mücadele ediyor olabilir. Ben de bunu anlamıyorum mücadele edecek tabii ki. Sahadaki herkes mücadele etmek zorunda. Gerekli yerlerde gerekli zamanlarda doğru hamleyi yapamıyorsan kötü oynamış olursun.

LisandroLopez

İyi hoş da Hakan Aslanın önüne al at diye bi pas verdi kafayla 3-2 den sonra.. E 2 gol atmış yine rakibin kalecisini suçlu buluyosun.
Mücadele ediyordan kastımız da fiziği el vermemesine rağmen kaptırdığı topun peşine gidiyor sonuna kadar..
Her oyuncu yapmaz mesela..

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: Musti - 21 Aralık 2011, 23:52:20
ıspanaktan nefret edebilirsin ancak faydalarını insanlara karşı inkar etmek oldukça gülünç olur musti..

bir nevi bu takımın ıspanağı da diyebilirz bance için..
beğenmeyen de olabilir ancak faydalıdır ıspanak ;)

kamuri

son iki maçtır çıkış içinde acaba devre arasında beni gönderirler korkusu mu sardı da oynamaya başladı merak ettiim